Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61''

Go down 
AutorsZiņojums
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61'' Empty
PostTēma: 19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61''   19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61'' EmptySestdiena Septembris 26, 2020 11:37 pm

2020.gada 19.septembrī, ar debijas albumu klajā nācis angliski runājošais latviešu mūziķis st4rface. Albums, kas sastāv no 14 skaņdarbiem un saucas ''59/61'' ir pieejams visās mūzikas platformās - Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer, Tidal, Pandora, Napster, YouTube un visur citur.

19 gadus vecais mūziķis ar mūziku nodarbojas jau no mazotnes, bet mūziku internetā sāka publicēt vien no šī gada aprīļa izskaņas. Viņš gatavojās tam brīdim, kad viņa mūzika būs pilnveidota līdz galam un nu tas brīdis ir pienācis. Šis gads mūzikas ziņā ir bijis ražens un nu to papildinājis ir albums.

19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61'' E9a24210
Attēlā mūziķis st4rface ar savu draugu un mūzikas biedru Yung Krishins.

Viņa mūzikai ir izcila atsaucība. Lai gan viņam nav liels menedžments, komanda vai liels budžets reklāmām, viņa mūzika tāpat uzrāda solīdu statistiku. Viņa populārākā relīze ir ''Haunted By Demons'', kas Spotify platformā klausīta vairāk par 120 tūkstošiem reižu. Kopā viņa mūzika klausīta Spotify platformā šogad vairāk kā 220 tūkstošus reižu.

''Nav pat svarīgi, cik daudz es nopelnu ar mūziku. Ja ir cilvēki, kas klausās un kam patīk - tas ir galvenais. Un tādi ir! Prieks, ka cilvēki klausās, jo tas ir pats svarīgākais. Mana mūzika ir tas, kam esmu gājis cauri. Kā mēdz teikt - labāko mākslu vienmēr rada ciešanas un laikam šis ir tas gadījums. Albums man ir ļoti svarīgs, emocionāls un personisks. Esmu pat vairākas reizes studijā raudājis radot dziesmas. Piemēram, ''Ex-Girl'' un ''Running''... Tās dziesmas man ir īpaši svarīgas un tuvas. Ceru, ka klausītāji sapratīs un dzirdēs to, kam ir nācies iet cauri,'' teica jaunais mākslinieks.

19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61'' 596111
Šādi izskatās albuma vāks - cipari ''59/61'' simbolizē viņam ļoti svarīgas atmiņas.

Jau drīzā nākotnē, mūziķis plāno izlaist jaunus skaņdarbus, kā arī uzstāties koncertos, festivālos, pasākumos un visur citur, ja būs tādas iespējas. Pagaidām, jāizbauda viņa jaunais albums ar nosaukumu ''59/61'' un tad jau drīzumā būs arī jauni skaņdarbi un mūzika. Iespējams, pat dziesmas latviešu valodā...

Vairāk par mūziķa gaitām var uzzināt sekojot viņam Instagram - st4rface. Iesakām noklausīties visu albumu ''59/61'' - tas ir pieejams visās mūzikas platformās. Tagad gan piedāvājam noklausīties albuma ''59/61'' tituldziesmu ''Running''. Labu klausīšanos!


Pilnais albums ir pieejams šeit: https://linktr.ee/st4rface

aumjeez likes this post

Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
 
19 gadus vecais latviešu mūziķis st4rface izlaiž debijas albumu ''59/61''
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: CITAS LIETAS :: Diskusijas :: Ārpus virtuālā-
Pāriet uz: