SatursSaturs  CalendarCalendar  FAQFAQ  MeklētMeklēt  Lietotāju sarakstsLietotāju saraksts  Lietotāju GrupasLietotāju Grupas  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

Share | 

Ja vēlies komandā, tad uzraksti.

Go down 
AutorsZiņojums
CaptainCrazy

Number of posts : 90
Reputācija : 0

PostTēma: Ja vēlies komandā, tad uzraksti.   Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 3:58 pm

Sveiki! Es zinu, ka būšu aktīvs LSBL lietotājs, tāpēc droši piesakies pie manis. Centīšos izveidot konkurētspējīgu komandu, tāpēc droši ziņo man par savu spēlētāju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Apskatīt lietotāja(-u) profilu
Kyriiii`

Number of posts : 85
Dzīvesvieta : Limbaži

PostTēma: Re: Ja vēlies komandā, tad uzraksti.   Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 6:23 pm

Vēlos komandā TAD, ja tev nepieciešams PG un tu apņemies būt aktīvs. Īsti nezinu tevi, tāpēc mazliet šaubos, bet zinu, ka varēsi tikt galā ar savu komandu, un ja palīdzība ir nepieciešama un draftā esmu pieejams - pick me...
Atpakaļ uz augšu Go down
CaptainCrazy

Number of posts : 90

PostTēma: Re: Ja vēlies komandā, tad uzraksti.   Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 7:23 pm

Kyriiii` rakstīja:
Vēlos komandā TAD, ja tev nepieciešams PG un tu apņemies būt aktīvs. Īsti nezinu tevi, tāpēc mazliet šaubos, bet zinu, ka varēsi tikt galā ar savu komandu, un ja palīdzība ir nepieciešama un draftā esmu pieejams - pick me...

Noteikti, ka būšu aktīvs, jo esmu ieguvis komandu un ir liela vēlme turpināt spēlēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content

PostTēma: Re: Ja vēlies komandā, tad uzraksti.   

Atpakaļ uz augšu Go down

Ja vēlies komandā, tad uzraksti.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1