Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Mike Demon žurnālā Sports Inside

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
archijs1980

archijs1980


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16

Mike Demon žurnālā Sports Inside Empty
PostTēma: Mike Demon žurnālā Sports Inside   Mike Demon žurnālā Sports Inside EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 11:18 pm

Par un ap Mike Demon


Tuvojoties drafta dienai noteikti ir jārunā par 198 cm garo uzbrūkošo aizsargu Mike Demon.
Lai arī viņš ir tikai 19 gadus vecs viņš jau ir sasniedzis daudz. Būdams rezultatīvākais
spēlētājs savas vidusskolas basketbola komandā savā pēdējā vidusskolas gadā ir labojis
daudz skolas rekordus, no kuriem daži bija pāris gadu desmitus veci. Runājot ar viņa skolas
treneri Polu Adamsu bija dzirdami tikai slavinoši vārdi. Pols Adams teica, ka Mike galvenais
ir komandas uzvara un tikai tad seko personīgie rādītāji. Pols Adams ir pirmais un šobrīd
vienīgais Demon treneris, tāpēc arī Pols ir tik lepns par viņu. "Mike bija pirmais laukumā un
pēdējais viņu pameta. Jau no mazotnes, kad viņa tēvs atveda Mike uz pirmo treniņu 6 gadu vecumā.
Viņš katru vingrinājumu izpildija ar lielu aizrautību un atkārtoju to līdz pats bija apmierināts
ar rezultātu." To par Mike teica Adamsa kungs, kad apciemoju viņu skolas sporta zālē, kur jau
30 gadus tiek trenēti jaunie censoņas. Tieši šajā sporta zālē Mike paziņoja, ka koledža pagaidīs.
"Es jūtos spēcīgs, jūtos pārliecināts par sevi. Zinu, ka mani vecāki grib lai es dodos uz
koledžu un iegūstu labu izglītību, bet es gribu izmēģināt savus spēku LSBL. Es apsolu saviem
vecākiem, ja man neizdosies tik un nostiprināties komandā es atgriezīšos mājās un došos uz koledžu.
Savai nākamai komandai LSBL apsolu strādāt vēl cītīgāk kā līdz šim un cīnities un katra laukuma
cm2 vai tas būtu uzbrukumā vai aizsardzībā!"
Šādiem vārdiem Mike Demon paziņoja savu lēmumu un apliecīnāja, ka viņš būs spēlētās ar kuru
būs pretiniekam jārēķinās jebkurā vietā uz laukuma. Diemžēl ar pašu Mike man neizdevās
aprunāties, jo viņš cītigi trenējās lai parādītu sevi tikai un vienīgi no labākas puses
atvētrajos treniņos, kuru norisināsies īsi pirms drafta. Turot īkšķus un novēlot tikai
to labāko Mike Demon. Uz drīzu tikšanos!



Sports Inside

Kevin Jonhson
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Mike Demon žurnālā Sports Inside Empty
PostTēma: Re: Mike Demon žurnālā Sports Inside   Mike Demon žurnālā Sports Inside EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 11:22 pm

Šis bija interesants lasāmgabals. Veiksmi Maikam Demonam LSBL. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

Mike Demon žurnālā Sports Inside Empty
PostTēma: Re: Mike Demon žurnālā Sports Inside   Mike Demon žurnālā Sports Inside EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 12:49 am

4TP
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Sponsored content





Mike Demon žurnālā Sports Inside Empty
PostTēma: Re: Mike Demon žurnālā Sports Inside   Mike Demon žurnālā Sports Inside Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mike Demon žurnālā Sports Inside
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» [S1] SG - Mike Demon, TP: 370
» Mike Demon treniņlapa
» [S1] PF - Mike Forest, TP: 370
» MIke Forest treniņlapa
» Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss...

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: SPĒLĒTĀJI :: Treniņi :: Media-
Pāriet uz: