Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Paraksti + linki

Go down 
+2
Mareksyoo
Sssnakepit
6 posters
AutorsZiņojums
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 12:18 pm

Admini varētu ieslēgt uzstādījumos, lai rāda parakstus.
Kā arī kaut kas jāpamaina, nevar nokopēt tiešu linku uz postu lai, piemēram, iekopētu treniņlapā, un sanāk atjaunotājam čakars, jāmeklē vai un kur ir posts utt.
Arī varētu ievietot foruma apakšā to vietiņu, kur rāda, cik pēdējo 24h laikā ir ienākuši forumā. Pašiem būs vieglāk saprast kā ar aktivitāti iet.
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 12:34 pm

Linku var ievietot. http://prntscr.com/aymkbf

Par parakstiem tiek domāts.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 12:36 pm

Mareksyoo rakstīja:
Linku var ievietot.

Par parakstiem tiek domāts.
Ne jau tā ievietot, bet pašu linku dabūt uz kādu konkrētu postu, piemēram šo.
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 12:39 pm

Hmmm, man parasti sanāk,bet nemāku izskaidrot,neko īpašu nedaru.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 12:44 pm

Pēdējo postu var dabūt, par cik atverot topiku tas uzreiz aiziet pie viņa, bet ja es gribētu dabūt linku tiešu uz 17 postu topikā, kurā ir 30 posti kopā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 1:00 pm

Man liekas,ka šajos forumotion foruma tipos tas nav iespējams. eye
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 1:01 pm

es tieši arī domāju,par to,ka tu uzraksti postu un uzreiz liec treniņlapā pēctam. tā linku tieši uz konkrēto postu dabū.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 2:08 pm

Manuprāt viņš domāja,ka lai atverot to hyperlinku atver konkrētu vienu ierakstu,nevis visu to,kas ir zem tās penteres lejā.
Tā kā būtu atsevišķs tvīts no lietotāja paņemts.


Pēdējo reizi labojis Koubijs Sestdiena Aprīlis 30, 2016 2:53 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 2:26 pm

Koubijs rakstīja:
Manuprāt viņš domāja,ka lai atver to hyperlinku atver konkrētu vienu ierakstu,nevis visu to,kas ir zem tās penteres lejā. Tā kā būtu atsevišķs tvīts no lietotāja paņemts.
Nu nē, vienkārši tā, lai atverot linku aiziet uzreiz uz vajadzīgo postu nevis pirmo vai pēdējo.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 2:54 pm

Ā,nu nez,man liekas,ka šādu tipu forumus,kas ir bāzēti zem forumotion nav iespējams.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 3:02 pm

Koubijs rakstīja:
Ā,nu nez,man liekas,ka šādu tipu forumus,kas ir bāzēti zem forumotion nav iespējams.
Bullšits, lshl arī bija bāzēts zem forumotion, tur varēja.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 3:05 pm

ā nu vienīgi varētu tā (es neatceros vairs kā darbojas ar šiem forumiem) bet apgriezt to secību,ka tjipa pirmos ierakstus rāda jaunākos,bet piemēram trešā lapā pirmais ieraksts būs tas ko autors ierakstīja kā pirmo. Nu varbūt es neloģiski izteicos. Laugh bet domu drošvien uzķēri,tjipa otrādāk viss būtu pagriezts.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 4:45 pm

atjaunotājs jau nepārbauda katru linku ko ieliec. Es sapratu tavu domu jā. Bet līdz galam jau neiesprings, ja treniņu lapā ir tad ir
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 9:32 pm

Koubijs rakstīja:
Man liekas,ka šajos forumotion foruma tipos tas nav iespējams. eye
Ir iespējams !
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 10:06 pm

Kyriiii` rakstīja:
atjaunotājs jau nepārbauda katru linku ko ieliec. Es sapratu tavu domu jā. Bet līdz galam jau neiesprings, ja treniņu lapā ir tad ir
Bet vajadzētu pārbaudīt. It īpaši tagad, kad vēl atklāti pateici, ka nepārbaudīs. Visi nav godīgi enğelīši.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 10:52 pm

ā nu ja ir,tad baigi forši. Es jau papētītu,kas tajos control paneļos ir labs,bet man nav tādas ekstras. Domāju,ka šeit varētu forumu padarīt ar vēl dažām labām nišām labu,kas piesaistītu un patiktu citiem,jo ja kāds atceras mani no NBALATVIA laikiem,tad mums bija pat flash spēlītes iekšā forumā. Kā uzlikt es nemācēšu,jo to darīja man paziņa,bet nu fakts kā tāds.
Atpakaļ uz augšu Go down
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 11:44 pm

LSHL konkrētā komentāra iegūšana izpaudās tā, ka bija iespēja uzspiest uz laika, kurā konkrētais komentārs tika uzrakstīts un tas uzreiz adrešu joslā izmeta komentāra adresi. Noteikti, ka kontrolpanelī to ir iespējams uzlikt.

Un jā, parakstus nevar redzēt. Tos gan vajadzētu ieslēgt. Kā ne kā, tas ir katra spēlētāja personīgais laukums, kurā iespējams parādīt sava tēla vizuālo izskatu un ne tikai.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Paraksti + linki Empty
PostTēma: Re: Paraksti + linki   Paraksti + linki Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Paraksti + linki
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: CITAS LIETAS :: Diskusijas :: Ierosinājumi-
Pāriet uz: