Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss...

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Rogis242

Rogis242


Number of posts : 18
Reputācija : 0
Join date : 26.04.16
Age : 25
Dzīvesvieta : Vidzeme

Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss... Empty
PostTēma: Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss...   Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss... EmptyOtrdiena Maijs 03, 2016 4:52 pm

Nākamā dienā pēc SimLeague Drafta sporta žurnāls uzaicināja jauno Ventspils Pelicānu spēka uzbrucēju Mike Forest uz nelielu interviju, lai uzzinātu varāk par šo jauno spēlētāju.
Intervētājs:Sveiks Mike, lūdzu mazliet pastāsti par sevi, par savu bērnību, un kā tu nonāci šajā līgā?

Mike:Tātad mani sauc Mike es esmu no Kanādas un man ir 20 gadi. Bērnībā es biju ļoti kautrīgs un nerunīgs zēns, vecāki to bija ievērojuši un centās mani mainīt sūtot uz hokeja treniņiem un cerot, ka kādu dienu es būšu slavens NHL hokejists un pārstāvēšu valsti pasaules čempionātā. Es pēc 5 gadu treniņiem pametu hokeju un pārgāju uz basketbolu, jo es iemīlējos šajā spēlē.
Vecāki bija šokā, bet viņi vēlāk vērojot mani un kā spēlēju saprata, ka basketbols ir īstais un vienīgais sporta veids, kas palīdz man atverties un kļūt drošākam. Ap 18 gadiem mani jau NBA komandas sāka pētīt un uzrunāja, lai es piesakos draftam, bet es sev apsolīju, kad pabeigšu skolu, tad pieteikšos draftam. Dzīve pēkšņi pagriezās uz otru pusi un mēs pārvācamies uz Latviju, jo mūsu vectēvs bija mantojumā atstājis māju. Pārvācoties izdzirdēju, ka Latvijā veidojās jauna stipra basketbola līga, kur par uzvaru cīnīsies labākie no labākajiem, un izlēmu pieteikties šajā līgā.

Intervētājs: Ļoti aizraujošs stāsts,bet man rodās jautājums, kā tik labi iemācijies runāt latviski?

Mike: Kā jau teicu man vectēvs dzīvoja Latvijā, un ik gadu mēs ar ģimeni braucam pie viņa svinēt Jāņus un Līgo.

Intervētājs: Paldies, ka tev bija laiks un varēji palīdzēt cilvēkiem vairāk uzzināt par tevi.

Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss... 5d758y[/img]
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss... Empty
PostTēma: Re: Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss...   Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss... EmptyOtrdiena Maijs 03, 2016 6:32 pm

3TP
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
 
Mike Forest-Vecāku sapnis vai iekšējā balss...
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» [S1] PF - Mike Forest, TP: 370
» MIke Forest treniņlapa
» [S1] SG - Mike Demon, TP: 370
» Mike Demon treniņlapa
» Mike Demon žurnālā Sports Inside

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: SPĒLĒTĀJI :: Treniņi :: Media-
Pāriet uz: