Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 LSBL S1 starpsezonas TPU #1

Go down 
+7
lv_karalis
NBAbeast
Mareksyoo
aumjeez
Kyriiii`
CaptainCrazy
Koubijs
11 posters
AutorsZiņojums
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyOtrdiena Aprīlis 19, 2016 11:36 pm

Sveicināti, Simulētās Basketbola Līgas tautieši! Tā kā vēl pāris dienas ir jāgaida līdz galveno treneru paziņošanas, drafta un pārbaudes spēlēm - došu iespēju nopelnīt TP sava spēlētāja uzlabošanai! Var pildīt tikai vienu uzdevumu no abiem! Darbus visus tepat komentāros. Smile

RAKSTISKAIS
Jums ir jāuzraksta vismaz 50 vārdus garš raksts par to, kapēc kādai komandai vajag draftēt tieši Tavu spēlētāju. Ļaujiet vaļu iztēlei! Radošums ir galvenais!
Vērtēšanas tabula:
>50 vārdi = 1TP
60 - 100 = 2TP
110 - 150 = 3TP
170 - 210 = 4TP
250+ = 5TP

GRAFISKAIS
Jums ir jāuztaisa sava basketbolista reklāma pirms drafta, lai visi zina, kas ir Jūsu spēlētājs - ka viņš ir aktīvs un progresējošs jaunietis, kas būs basketbola zvaigzne.
Vērtēšanas tabula:
No 1 līdz 5TP skatoties pēc darba kvalitātes!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 8:32 am

Drafts strauji tuvojas. Dalībnieku skaits pieaug, tātad arī konkurences skaits. Lai gan man - Kairijam Kampbellam ir potenciāls uz vienu no pirmajiem drafta pikiem, tāpat ir jāpierāda, ka esmu tā vērts, ka komanda, kura izvēlēsies mani ar jebkuru izvēli nenožēlos un tas atmaksāsies! Es zinu, ka atmaksāsies... kāpēc?
Kairijs spēlē savu oriģinālu spēli, dara to ar pilnīgu pārliecību un laukumā nekad nav bijis uztraukts. Kansasas koledžā nospēlējis 2 sezonas, otrajā sezonā arī tika izsaukts uz ASV U-19 izlasi, kur arī izcīnīja pirmo vietu spraigā cīņā pret Spāniju. Kairijs ļoti labi lasa spēli. Viņš, būdams ļoti jauns, JAU saprot, ka personīgā statistika nav galvenais veiksmīga spēlētāja karjerā. Galvenais ir palīdzēt gūt komandai uzvaras lai arī kā to nāktos darīt, ar metieniem, piespēlēm, stiprāku aizsardzību. Jaunais spēlētājs zina, ka individuālie spēlētāji daudz nesasniegs dzīvē. Galvenais ir komandas darbs un pārliecība par jebkuru komandu, un es vēlos spēlēt jebkurā komandā, kura mani vēlas un dēļ tās svīdīšu spēlēs un treniņos, izlikšu visus 110 cīņai uz uzvaru!
Kairijs nav traumatisks. Smagākā trauma dzīvē viņam bija bērnudārzā izmežģīta potīte. Nekad nav bijuši lauzti kauli vai citas nopietnas traumas, dēļ kurām būtu jāizlaiž spēles.
Kairija potenciālam vēl neviens skauts nav atradis limitu un pats neticu, ka atradīs, jo Kansasā mani visi sauca par `Gym Rat`. Brīvās dienas pavadīju zālē trenējoties, nevis izklaidējoties. Pievēršos tikai basketbolam savā dzīvē! Bieži eju uz svaru zāli, ko spēlēs arī varēs pamanīt, un tagad svaru zālē trenēju savu pederi jeb atspērienu, lai pievienotu ļoti lietderīgu aspektu savai spēlei - dankošana.
Tagad vēl ir starpsezona. Protams es nezinu kā citi spēlētāji to uztver, taču es to nekad neņemu kā atpūtu. Vasara man ir lielais treniņu laiks. Laiks, kad spēlētājs pats izvēlas ko darīt - atpūsties no sezonas vai strādāt stiprāk lai nākamsezon būtu labāks un vērtīgāks spēlētājs savai komandai. Es izvēlos strādāšanu jau no mazām dienām, kad grūdu bumbu, metu no vēdera un biju galīgi maziņš puišelis ar lieliem mērķiem. Nu šie lielie mērķi ir klāt.
*izejot no Kairija lomas* - Daudzi cilvēki jau zin, ka nodarbojos ar basketbolu īstajā dzīvē un mani šādas lietas piesaista, tāpēc es nedomāju, ka man tuvākajā laikā apniks, es zinu samērā daudz par basketbolu, kā veidot savu spēlētāju vislabāk, kuras prasmes katrā pozīcijā ir visvajadzīgākās utt. Nu, īsi un kodolīgi - es nebūšu neaktīvs spēlētājs, pildīšu visus uzdevumus un izmantošu VISAS legālās iespējas kā attīstīt savu spēlētāju cik vien ātri iespējams

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Images?q=tbn:ANd9GcQ1IbO3YHYMwXnv3uIS2vxM99ZC5YPxa-W_qWuTxJ6Wz9MShdb4Ug
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: SG - David Koubijs   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 11:35 am

Hey yo visi simleague dalībnieki.  Halelujah
Sniegšu arī nelielu ieskatu par savu spēlētāju.

Laikā,kad visi skatījās pokemonus,tad mēs ar tēvu skatījāmies NBA play-off spēles. Mēs bijām lieli "Lakers" fani. Tēva favorīts bija Maģiskais Džonsons,bet man gadiem ejot Black Mamba jeb Kobe. Iedvesmojoties pēc viņiem abiem es sāku iet basketbolā,centos līdzināties viņiem un piepildīt tēva sapni - būt labākajam no labākajiem. Saprotams,ka kopēt spēlētāju stilu nav labi,bet jūs neticēsiet,gadiem ejot es sāku spēlēt kā Maikls,kā Kobe un tiekot NCAA līgā treneri smējās,ka man nav ko te darīt,man ir jāspēlē NBA pirmā vijole. Pats labākais ko kāds man ir teicis,tā ir mamma,kas ir pārstāvējusi lielo Latvijas izlasi basketbolā,reiz viņa teica: "Basketbola pasaulē ir trīs baltie basketbolisti,kas ir/būs leģendas - Dirks,Lerijs Bērds un tu - Dāvids Koubijs." Visapkārt visi saka,ka man ir mežonīgs metiens,asa piespēle,ātras kājas kā čigānam,kas no tevim nozadzis telefonu ar naudas maku. lol! bet ja nopietni,tad mani daudzi salīdzina ar leģendāro Kobi. Mana darba ētika ir vienmēr izdarīt to ko liek + papildus vēl,jo es vēlos būt es,es pats,tikai un vienīgi es,un lai neviens mani nedēvētu par Kobi,vai par Maiklu,vai kādu citu neapturamo zvēru,bet lai cilvēki saka,ka jā,tas ir Koubijs,tā ir jaunā zvaigzne,leģenda. Es vēlos daudzus iedvesmot un ar savu piemēru parādīt to,ka ar smagu darbu,ticību sev,neatlaidību viss ir iespējams. Jā,man varbūt ir trūkumi,es allaž vēlos uzvarēt,man nepatīk zaudēt,esmu dzimis,lai uzvarētu. Zaudēt man ir grūti,bet ja zaudējam,tad es daru visu,lai progresētu vēl vairāk. Mērķi man ir lieli un ceru,ka manai komandai tie ir vēl lielāki. Es vēlos uzvarēt turnīru un iegūt kā minimums 3 sezonas balvas. Kurš būs sezonas MVP?! Heiteri teiks,ka es nē,bet es jums saku - tas būšu es,tas būšu es David Koubijs. Atceries manu vārdu,jo Čaks Noriss aizmirsa un manās acīs vairs nerādās. Uzskatu,ka esmu top3 prospekts līgā,tāpēc draftē mani un tu nenožēlosi,jo smags darbs vienmēr dod rezultātu. Mīlu trīs lietas: basketbolu,ģimeni un uzvaras. Ceru,ka kādu uzrunāju un uzrunātais manī redzēs vēl lielāku potenciālu,nekā apkārtējie,kuri nīd un svīst,un dzīvē neko nesasniedz,jo domā,ka zili brīnumi no zilām debesīm kritīs.
David Koubijs SG/PG. 197cm/85kg. Latvijas patriots. Kreilis ar labu metiena izjūtu un lielu ātrumu. info sīkāk

Atver mani:
Atpakaļ uz augšu Go down
CaptainCrazy

CaptainCrazy


Number of posts : 90
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 22

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 3:41 pm

Sveiki, visi Latvijas Simulētās Basketbola Līgas lietotāji!

Vēlos jūs iepazīstināt ar manu izveidoto spēlētāju John Simons (latviskāk Džons Simons). Džons ir kanādietis, kurš līdz 5 gadu vecumam dzīvoja galvaspilsētā Otavā, bet vēlāk pārcēlās uz otru lielāko Kanādas pilsētu Monreālu.
Džons basketbolu nopietni spēlē jau kopš 5 gadu vecuma, kad pārcēlās uz Monreālu. Interesanti ir tas, ka pirmo precīzo metienu viņš izdarīja jau 2 gadu vecumā, bet pirmo trīs punktu metienu trāpīja 4 gadu vecumā. Viņa pirmā skola ir Royal Vale School, kurā sporta skolotājs ieraudzīja Džona basketbola talantu. Skolotājs viņam pievērsa lielāku uzmanību nekā pārējiem. Viņš Džonu pieteica skolas basketbola U12 komandā, kad viņam bija tikai 6 gadi. Komanda piedālījās vietējā U12 čempionātā. Visi bija pārsteigti, ka mazais puika pamatīgi sadot vecākiem zēniem. Skolas komanda ar mazo Džonu priekšgalā izcīnīja uzvaru. Visi no klātesošajiem bija pārliecināti, ka zēnu gaida spoža basketbolista karjera.
14 gadu vecumā viņš iestājās Université de Montréal, kurā kļuva par basketbola komandas kapteini. Komanda piedalījās Kanādas universitāšu basketbola turnīrā. Komanda aizkļuva līdz finālam, kur sīvā cīņā 70-71 piekāpās čempioniem. Džons tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju un ieguva skatītāju simpātijas balvu.
Džons 14 gadu vecumā debitēja Kanādas U16 basketbola izlasē. U16 izlase izcīnīja 3. vietu Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas U16 čempionātā un tiesības piedalīties U17 Pasaules čempionātā. Diemžēl Pasaules čempionātā ceturtdaļfinālā nācās piekāpties spēcīgajai ASV U16 izlasei, kura vēlāk kļuva par čempioniem.
Šobrīd Džonam ir 17 gadi un viņš spēlē Kanādas U18 izlasē, kurā viņš ir kapteinis.
Es par Džonu uzzināju skatoties Pasaules U17 izlašu čempionātu. Mani pārliecināja Džona lieliskais sniegums. Es izteicu viņam piedāvājumu par piedalīšanos LSBL. Džons bija ar lielāko prieku.
Džons ir lielisks 3PT Speciālists, kurš spēlē Centra pozīcijā. Kā smejoties saka pats Džons: ''Trīs punktu metienu man ir vieglāk iemest nekā divus punktus.'' Džons ir ļoti gara auguma (213 cm).
Mans vēlējums Džonam. Novēlu Tev veiksmīgu turpmāko basketbolista karjeru. Lai Tev viss izdodas!!!
John Simons C/PF. https://simleague.latvianforum.net/t19-s1-c-john-simons-tp-370
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 3:55 pm

Koubijs - 5 TP
CaptainCrazy - 5 TP
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 3:59 pm

Kyriii - 5TP
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 11:32 pm

Sveiki, mani sauc Tyler`s Newsack`s, jaunajā koledžā mani bieži sauc par tuklu, resnu lielpēdi, bet tie, kas zina kā es spēlēju basketbolu tā nevarētu teikt. Mani bieži salīdzina ar Shaqu, es pats esmu viņa ‘’fanboys’’, pat mācos tajā pašā universitātē kur viņš mācijās-Luiziānā, izmantoju viņa sporta skapīti, esmu pat nolauzis groza stīpu, tikai man tas beidzās ar nedaudz sabojātu redzi, bet to jau esmu paspējis izlabot. Jau 12 gados es spēju ielikt bumbu grozā no augšas, atceros, ka to pirmo reizi izdarīju spēles laikā, visi bija šokā, neviens neteica ne pušplēsta vārda, kopš tā laika mana iesauka ir ‘’Lielais Kaktuss.’’ Postā mani uzveikt nevar neviens, es spēju uztaisīt ankle breakeru ar post movu, izklausās neiespējami-jā, bet vai jūs to kādreiz esat redzējuši? Jums būs šī lieliskā iespēja to visu redzēt jau šo sezon, pretinieki raudās, viņu vecāsmammas slaucīs asaras kabatslakatiņos, komandas biedri auros, jā tas ir Newsacks. Šo visu es rakstu ļoti sasteigti, man knapi pietiek laika sociālajiem tīkliem, bet šim man ir tikai pāris minūtes, tāpēc ja izlaižu kaut ko interesantu, to uzzināsiet vēlāk, komandas biedriem ar mani būs ļoti jautri, kaut vai ja zaudējam, vienmēr spēju izspļaut kādu joku un uzmundrināt komandas biedrus. Vēl viena lieta, ko aizmirsu piebilst ,ir mana aizsardzība ,es nebaidos no stipra kontakta, no traumām, ļoti labi nostrādāju kājas pret pretinieku, kas ir ļoti netipiski ‘’bigmanam’’, bet mans tēvs mani bērnībā ļoti nodzenāja (nevēlos stāstīt sīkāk, jo tad būtu jāizplūst asarās), koledžā mans bloķēto metienu skaits spēle vidēji bija  2.7,redzēsim kāds tas būs šeit.
Stāstot par sevi, varu pastāstīt, ka pats kādreiz spēlēju basketbolu, vairs ar to īpaši nenodarbojos, tikai ar draugiem prieka pēc pamētāju. NBA spēlēju kopš 2k10,tāpēc zinu, kas ir vajadzīgs labam spēlētājam.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 11:38 pm

Mareksyoo - 5 TP
Atpakaļ uz augšu Go down
NBAbeast

NBAbeast


Number of posts : 19
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 27

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 6:26 pm

Tātad, ir laiks iepazīstināt sevi. Mans vārds ir Michael Disbear jeb Maikls Disbears. Noteikti esat dzirdējuši par manu tēvu, Džordanu Disbearu, kurš visu savu dzīvi ir spēlējis NBA komandā Los Angeles Lakers un ir viens no vispazīstamākajiem NBA spēlētājiem jelkad. 2. gadu vecumā mani vecāki pārvācās uz dzīvi Amerikā. Visu savu dzīvi esmu spēlējis basketbolu amerikā un beidzot esmu nolēmis atgriezties Latvijā.
Ar basketbolu jau esmu saistīts kopš 4. gadu vecuma, kad mans tēvs pirmo reizi man rokās ielika basketbola bumbu. Tajā brīdī mans tēvs manī saskatīja jaunu basketbolistu. Uzreiz tiku sūtīts uz basketbola treniņiem un papildus tam trenējos pie sava tēva. Savā pirmajā basketbola komandā "Miami Oilburners" biju rezultatīvākais un vistalantīgākais. Daži teic, ka izdzirdot to, ka būs jāspēlē pret "Miami Oilburners", pretinieki parasti sāka runāt savā starpā par to, ar kādu punktu skaiti viņi zaudēs. Esmu izcīnījis tik daudz sasniegumu un balvas, ka dažreiz par grūti tām izsekot līdzi. Lielākā no tām, manuprāt, ir uzvara Amerikas turnīrā starp koledžām. Toreiz spēlēju Kentucky koledžas sastāvā un ļoti saspringtā cīņā tika gūta uzvara ar 2 punktu pārsvaru. Mūsu komanda atpalika par 2 punktiem un bija palikušas 3 sekundes, lai izdarītu metienu. Man uzticēja mest trīspunktnieku un to arī realizēju. Tiku atzīts kā visa turnīra MVP. Protams, bez komandas darba uzvara netiktu izcīnīta.
Neskatoties uz to, ka esmu liels Kobe Bryant fans, es spēlēju komandas spēli. Kā mans tēvs mēdza teikt-"bez komandas nav uzvaras". Protams, ir reizes, kad ir jāuzņemas iniciatīva un jāveic pēdējais metiens vai rezultatīva piespēle, kas izšķirs to, vai komanda uzvarēs vai zaudēs. Nevaru viennozīmīgi apgalvot to, ka esmu pieredzes bagāts, jo beigu beigās- esmu tikai 18. gadus vecs. Pieredze nāks neskatoties uz to vai komanda zaudēs vai uzvarēs. Mācos no kļūdām un vienmēr esmu gatavs sevi pilnveidot. Daudziem patīk teikt par sevi to, ka būs vislabākie līgā, lai gan tā vēl nav sākusies. Viss, ko es varu garantēt ir draudzīga atmosfēra komandā, saliedētība un pozitīvisms. Pārējais jau nāks pēc tam.
Ceru uz pārējo spēlētāju atsaucību un konkurējošas atmosfēras uzturēšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 6:34 pm

NBAbeast - 5 TP
Atpakaļ uz augšu Go down
NBAbeast

NBAbeast


Number of posts : 19
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 27

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 6:37 pm

Kyriiii` rakstīja:
NBAbeast - 5 TP
Paldies
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 12:55 am

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 U3z4psiugwoszfauh329
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
lv_karalis

lv_karalis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 12:02 pm

Ieskats par Ralfu Žagaru :
Dzimis Valmierā, taču kopā ar vecākiem 2 gadu vecumā pārvācies uz Kanādu, kur 4 gadu vecumā sācis trenēties basketbolā. Viņa tēvs Jānis Žagars nolīga NCAA treneri Fran McCaferty un mazais Ralfs strādāja 3 gadus 3 nedēļā pa pusotrai stundai. Sākot mācības skolā Ralfs kopā ar kanādiešu zēniem palika 4. Vieta starp visām skolām Kanādā. Komanda tika motivēta un galvenais treneris uzticējās Žagaram, kurš trenera uzticību apbalvoja ar komandas līdera dabu. Žagara sasniegumi pirms LSBL:
2x Kanādas skolu vicečempions
1x Koledžas čempions (ar Kentucky)
Ieguvis augstāko izglītību
3x Bijis skolas labākais spēlētājs
1x Kanādas skolu MVP
u.c. Individuālie sasniegumi
1
Pats Ralfs saka, ka LSBL ir interesants projekts paša attīstībai. Novēlēsim jaunietim izcīnīt ar komandu daudz sasniegumu un uzvaru.!

Frana McCafertija vārdi par spēlētāju :
Šim spēlētājam ir milzīgs potenciāls. Viņš ir diezgan ātrs un ar labu metienu, kas sagādā problēmas. Uzskatu viņu par LSBL 1.-3. drafta pika kandidātu. Esmu dzirdējis arī par Dāvidu Koubiju, taču par viņu nevaru neko pastāstīt. Savukārt es novēlu Žagaram pilnvērtīgu LSBL karjeru un daudz vērtīgu sasniegumu

Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 12:29 pm

aumjeez - 3 TP
lv_karalis - 4 TP
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 11:31 pm

Kyriiii` rakstīja:
aumjeez - 3 TP
ty
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 2:41 pm

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Ixs37786oynwamzcowb
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 2:43 pm

Croquembouche - 5 TP Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 2:44 pm

Ou, paldies par ātro vērtējumu, cheers!
Atpakaļ uz augšu Go down
Change

Change


Number of posts : 14
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyPirmdiena Aprīlis 25, 2016 9:42 pm

Sveicināti, pirmkārt gribu sākt ar to, ka esmu ļoti talantīgs, vienmēr spēlējot jaunatnē esmu bijis līderis, metiens ir nemainīgs, par to nebūtu jāuztraucas, ka sezonas vidū sāktu mest sausos. Ar Kairiju   esam visu mūžu spēlējuši kopā, viņš zina uz ko esmu spējīgs, gribētos turpināt spēlēt kopā ar Kairiju mūsu saikne ir pārāk spēcīga, kopā esam kā neapgāžams kalns. Šī komanda man ļoti piesaista tapēc, ka menedžers ir ļoti pazīstams, savulaik bijām studiju biedri, taču aizgāja viņš no skolas pārceļoties uz Itāliju, bija ļoti žēl, bet tāda ir dzīve. Tapēc gribu atjaunot to saikni, mums ir ļoti spēcīga saikne kopā visiem. Būs ļoti viegli sastrādāties ar tādu komandu, kas grib uzvarēt, jo esmu dzimis uzvarētājs, nekad nepadodos, kautvai pie bezcerīgas situācijas. Ja vien gribat redzēt labu basketbolu jums būtu mani jādraftē kopā ar Kairiju OC limbaži komandā, APSOLU, būs fenomenāls basketbols. Kad biju mazs māte ar tēvu bija pametuši mani, dzīvoju pie audžuvecākiem, viņi man sita, tas mani rūdija, motivēja tiekties uz zvaigznēm, nevis palikt tajā bedrē, kur mani audžvecāki, jo zinu cik tas ir skarbi un esmu apņēmības pilns darīt visu lai uzvarētu. Mans Mīļākais dzivnieks ir kāmis, bērnībā bija tas lielākais motivators, jo ieskatoties viņa acīs likās, man pieder visa pasaule, ka esmu labākais spēlētājs. Viņš bija, kas īpašs manā dzīvē. Uz katru spēli ņēmu viņu līdz, ieliku krātiņā noliku pie soliņa un viņš vēroja spēli, viņš man deva ļoti lielu enerģiju. Bet ar laiku viņš aizgāja no šīs dzīves. Ja godīgi esmu ļoti pašpārliecināts, zinu, ka esmu labākais un tā arī domāju, tas man ļauj tiekties pēc labākā, spēlēt pret labāko un cīnīties par labāko. Manuprāt koamndā ir jābūt ļoti lielai saiknei, esmu vienmēr bijis viens no tās veidotājiem. Jo esmu iedvesmojošs cilvēks, vienmēr īstajā brīdī varu pateikt tieši tas kas ir vajadzīgs, vienmēr būšu lepns par sevi un komandu, lai vai kā mums ietu uz laukuma. Paldies par iespēju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyPirmdiena Aprīlis 25, 2016 9:56 pm

4 tp.. vārdi ir, bet neskaidrs uzdevums, tāpēc -1
Atpakaļ uz augšu Go down
Diomedes

Diomedes


Number of posts : 27
Reputācija : 1
Join date : 21.04.16
Dzīvesvieta : Rīga

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyOtrdiena Aprīlis 26, 2016 11:37 am

Lai gan medijos jau ir izskanējusi ļoti dažāda informācija par Krisu Rouzu un viņa ceļu līdz šī gada Latvijas simulētā basketbola līgas (LSBL) draftam, izvērtēsim šo jauno spēlētāju tieši no basketbola puses, apskatot tā stiprās un vājās īpašības.

Organizētu basketbolu Kriss ir sācis spēlēt salīdzinoši vēlā vecumā, kas uzreiz ir pamanāms, jo uzbrukuma un, it īpaši, aizsardzības izpratne ir ļoti zema un turpmākajos gados ir būtiski jāuzlabo. Tā pat var pieminēt, ka Kriss nav no tie atlētiskākajiem basketbolistiem, kas attiecīgi ietekmē gan atlēkušo bumbu vākšanu un aizsardzību. Savus trūkumus viņš apzinās un pēc iepriekšējās sezonas beigām koledžā aktīvi ir trenējies, lai tos pilnveidotu.

Par labākajām Krisa Rouza kvalitātēm noteikti var uzskatīt viņa metienu, kas nav ļoti labs, bet ir tīri pieklājīgs no visām distancēm un turpina kļūt labāks.

Neskatoties uz visu iepriekš minēto, ir noteikti jāpiemin tas, kas ne dažādajos prasmju rādītājos, ne statistikā nav redzams. Krisam Rouzam basketbols nozīmē ļoti daudz, ja ne visu. To var redzēt, gan skatoties viņu spēlējam, gan runājot ar viņu. Viņa bijušie treneri un komandas biedri vienmēr uzsver Krisa attieksmi pret šo spēli, viņa degsmi gan spēles, gan treniņa laikā apliecināt un pierādīt sevi un kļūt labākam. Viens no Krisa mīļākajiem teicieniem ir: „The sky’s the limit” (Robeža/limits ir debesis), kas norāda uz to, ka, lai cik talantīgs tu būtu vai cik labvēlīgi tev ir apstākļi un iespējas, ar to var nepietikt, jo tieši ar smags darbs un pašatdeve ir tas, kas atšķir sliktus, viduvējus, labus un pat ļoti labus spēlētājus no izciliem. Un tieši šis smagais darbs no agra rīta līdz vēlam vakaram, ir tas, kas visvairāk raksturo Krisu Rouzu.

Savam nākamajam komandas trenerim un menedžerim Kriss var garantēt, ka viņam primārās ir komandas intereses un viņš ir gatavs sevi pilnveidot tajās prasmēs, kas komandai būtu visnoderīgākās.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyOtrdiena Aprīlis 26, 2016 11:08 pm

5 TP..

Šis TPU tiks slēgts pēc drafta. Tā kā jums vēl ir mazliet laiks. Pasteidzieties...
Atpakaļ uz augšu Go down
Xxe0nLV

Xxe0nLV


Number of posts : 8
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 25
Dzīvesvieta : Limbo

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 27, 2016 10:25 pm

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 MbiBNU3
P.S
Paint skillz Smile~
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyTrešdiena Aprīlis 27, 2016 11:12 pm

Kambaris - 2 TP
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 10:18 pm

Slēdzu pirmo TPU. Gaidiet nākamo!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 starpsezonas TPU #1   LSBL S1 starpsezonas TPU #1 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
LSBL S1 starpsezonas TPU #1
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: SPĒLĒTĀJI :: Treniņi-
Pāriet uz: