Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Pelikāni meklē tieši tevi!

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 40

Pelikāni meklē tieši tevi!  Empty
PostTēma: Pelikāni meklē tieši tevi!    Pelikāni meklē tieši tevi!  EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 3:05 pm

Pelikāni meklē tieši tevi! 


Sveiki jaunie biedri,te Pelikānu GM Intarusu.Kā jau zināms, drīzumā būs  drafts!
Lai būtu man vieglāk,nebūtu jālauza galva kuru izvēlēties tad kuri tieši grib spēlēt Pelikānos Uzrakst pieteikumu atbilde šeit !

1- Jūsu vecums,vārds!
2- Kā pēc tieši gribi Pelikānos?
3-Aktivitāte ? Vai spēsi izpildi treniņu reizi nedēļā? 
4- Tavs moto?
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pelikāni meklē tieši tevi!  Empty
PostTēma: Re: Pelikāni meklē tieši tevi!    Pelikāni meklē tieši tevi!  EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 4:54 pm

Pirms atbildu uz jautājumiem,vēlos nelielu ievadu ierakstīt. Teikšu atklāti,ka man ir divas tā teikt komandas,kuras patīk,gan nosaukumos,gan tā menedžeros,gan vēl dažās mazās niansēs. Kuras tās ir,es paturēšu pie sevim,bet viens no favorītiem man ir tieši "Pelikāni" un tāpēc rakstu šeit savu pieteikumu.

1. Dāvids Koubijs (22)
2. Jo kā ievadā minēju,tad mani simpatizē komanda un ticu,ka menedžeris spēs izveidot top komandu,kas reāli jau pirmajā sezonā spēs cīnīties par uzvaru katrā spēlē,neskatoties uz to,vai tā ir pārbaudes,regulārās vai play-off spēle.
Ticu,ka komandā valdīs cīņasspars un neatlaidība katrā mačā.
3. Centīšos tiešām būt aktīvs kā līdz šim + ja man kāds (vairāk sliecos uz komandas menedžeri) kas spēs palīdzēt neskaidrībās ar TP,tad protams,ka savu spēlētāju skilošu un attīstīšu,lai būtu labākais komandā,tā līderis gan laukumā,gan ārpus tā.
4. Uzvar tas,kas spēlē no sirds,zaudē tas,kas baidās riskēt / autors es.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Pelikāni meklē tieši tevi!  Empty
PostTēma: Re: Pelikāni meklē tieši tevi!    Pelikāni meklē tieši tevi!  EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 6:22 pm

1- Jūsu vecums,vārds! 16 gadi, Kyrie Campbell (Kairijam 19)
2- Kā pēc tieši gribi Pelikānos? Biju tavā komandā iepriekšējā LSBL un nenožēloju nevienu sekundi spēlējot tur. Kā arī vēlos spēlēt pie komandas kura grib mani, manas pozīcijas talantus.
3-Aktivitāte ? Vai spēsi izpildi treniņu reizi nedēļā? Pildīšu visus TPU, AP `nshit
4- Tavs moto? `Aizsardzība uzvar titulus `Džordans ar maniem instinktiem
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Pelikāni meklē tieši tevi!  Empty
PostTēma: Re: Pelikāni meklē tieši tevi!    Pelikāni meklē tieši tevi!  Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Pelikāni meklē tieši tevi!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Ventspils Pelikāni
»  Ventspils Pelikāni Līgumi.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: LSBL :: Ventspils Pelikāni-
Pāriet uz: