Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Pirmsezonas mini streetball turnīrs

Go down 
+3
lv_karalis
Krisis
Koubijs
7 posters
AutorsZiņojums
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 9:39 pm

Hey vēlreiz visi,I'm back un ar,manuprāt,vienu no interesantākajām idejām/ierosinājumiem.
Kā redzams virsrakstā,tad šis būs streetball turnīrs,mazs,ātrs,interesants un aizraujošs pasākums tieši pirms sezonas sākuma,un tā mērķis būs redzēt,cik tad mūsu spēlētājs individuāli ir meistarīgs,gan uzbrukumā,gan aizsardzībā. Smile

Tātad pie lietas. Šobrīd mēs kādi +/- 15 dalībnieki esam. Plānots būt kā minimums 20. Man šis šajā visā neder,sorry. Man der šādi skaitļi: 16 vai 32 (64,128 Laugh) bet tā kā 128 ir unreal,tāpat kā 64 un priekš sākuma arī 32,tad sāksim ar 16 dalībniekiem (kaut nez,4 dalībnieki varētu apvainoties) vai arī veicam dalībnieku reģistru,ko?
Es ņemšu skaitli 16 un savu info pasniegšu ar domu,ka 16 cilvēki tam piesakās.

Ok. Būs atsevišķa pieteikšanās,kur būs jāpasaka savs spēlētaja vārds/uzvārds,vecums,augums,svars,pozīcija,novēlējums "streetball" dalībniekiem,un apstiprinājums,ka tu priekš savas dalības esi gatavs ziedot savus 10TP. (tātad bik reitings samazināsies,ne?) Bet visā ir arī prikols.
Pirmā kārta 16 dalībnieki,kāds no mums veiks live tiešraidi ar izlozi. Sadalīsimies pa pāriem.
Piemēram: Koubijs vs aumjeez / Diomedes vs CaptainCrazy / Kyriii vs Mareksyoo u.c. pāri
Notiek 1 vs 1 spēle,kuru arī kāds no jums palīdzēs ar translāciju. Uzvarētājs no viena dueļa pāra iegūst viņa 10TP sev klāt. Kamēr otrs jeb zaudētājs ir zaudējis savus 10TP (tie paši ar kuriem viņš nāca uz šī turnīra dalību)
Otrā kārta,ir 8 uzvarētāji un 8 zaudētāji,kuriem turnīrs galā,go home. Laugh Tātad atkal notiks random izloze,kuru translē un šoreiz uzvarētājs saņem 25TP (zaudētājs saņem tikai +15TP jeb +5,jo 10TP viņam aizgājuši jau dalībā vien).
Trešā kārta: top4 palikuši,notiek atkal izloze un uzvarētāji saņem vēl +15TP,kamēr zaudētājs tikai +5TP.
Fināls: uzvarētājs saņem +40TP (otrā vieta 20TP) vēl un notiks arī cīņa par 3vietu,tur uzvarētājs saņems +10TP,zaudētājs 0!

Visi šie skaitļi protams var mainīties utt. Bet tā ideja varētu būt apmēram +/- šāda.
4 dalībnieki rupji sakot paliks bešā,jo nebūs pieteikušies,bet.. viņi neko nezaudēs,tikai viņu reitings paliks tāds kāds ir,tā kā lieli zaudētāji viņi tajā nebūs. Smile

Es ceru,ka es loģiski izpaudos. Laugh un varbūt interesanti būtu netikai pirmsezonā šo veidot,bet gan 3-4x sezonā.
Pirmā reize būtu pirmsezonā,otrā sezonas vidū,trešā pirms play-off,kaut kā tā.

Nu ko sakāt? Manuprāt šī ir mana vislaik labākā ideja un topiks,kas no manis šeit ierakstīts. lol!

p.s. Šos iegūtos TP varēs izmantot tikai tad,kad turnīrs būs galā. Tiem,kas zaudē,tie uzreiz norauj sev attiecīgi zaudētos -10TP. Neesmu parēķinājis cik uzvarētājs saņems,bet domāju,ka pietiekami daudz.
Atpakaļ uz augšu Go down
Krisis

Krisis


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 9:52 pm

Tīri negodīgi pret aizsardzības spēlētājiem un garajiem, kuriem 1v1 nav lielas izredzes. Atbalstītu ideju par streetball 3v3 ar 8 komandam un 24 spēlētājiem, ja tas vispār iespējams.
Atpakaļ uz augšu Go down
lv_karalis

lv_karalis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 9:56 pm

Jā mazākiem spēlētājiem būtu lielakas izredzes. Labāk būtu 8 mazie un 8 garie un finālā abi satiekas
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:08 pm

Nu otrā man ideja bija 2 vs 2,tjipa tavs spēlētājs + tā 2010.gada rūkijs.
Piemēram: tu esi C vai PF,tad tavā komandā būs kāds mazais jeb PG,SG vai SF.
Un otrādi,ja esi kāds no tiem mazajiem (PG,SG,SF) tad tu sev komandā no rūkiju listes dabūsi C vai PF.
Arī tiem rūkijiem allaž būs atsevišķa izloze. Ja interesē,tad es varu uz ātro to rookie listi ar tiem spēlētājiem te iemest.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:10 pm

2v2 ar mazāk kārtām un visiem LSBL spēlētājiem arī būtu naiss
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:18 pm

bet nevar mazāk kārtas likt. Vajag to prikolu,lai ir piemēram šī sistēma: 16-8-4-2. A ja ir tie 20,tad būs 20-10-5-?
Vienkārši ko?! Nu nē vecīt,tas neder īsti,es tā domāju. Bet ok,es to listi esmu ātri ieskicējis.

Krč ja tu esi garais spēlētājs (es reitingus prikolam ar pievienošu klāt) tad tavs pārinieks būs PG. (vai tikai PG,vai arī SG/SF,es nez) bet nu skaties spoilerī to visu sīkāk.

rūkiju liste (PG/SG/SF):

un liste ar garajiem (C/PF):
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:19 pm

Nu 16 purni nevar spēlēt kaut tās pašas 2 kārtas 2v2 ?
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:37 pm

Nu tad var tā darīt,ka vienā komandā ir 4 LSBL spēlētāji,kur notiktos izloze kaut kāda vai kaut kas tamlīdzīgs. Bet tad tas pasākums būtu ļoti īss,man gribās nedaudz lielāku,ilgāku,haha.
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:47 pm

thats what she said lmao
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 39

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:48 pm

Pirmo reiz redzu ,tādu cilvēku kuram, pilns domu un idejas saitis sim līgu prieks .
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:56 pm

NELASI. Reklāma. Es nopietni:
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 11:07 pm

Koubij,tu esi pilns ar idejām,kaut man būtu tik daudz ideju Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 11:11 pm

Ja man par šīm idejām maksātu,tad es tiešām,manuprāt,uzblieztu labāko simulācijas spēli Latvijā ever. Laugh protams basketbola,jo basis ir vienīgais sporta veids,kurš mani aizrauj uz visiem 100%. Bet nu saku,nav man laika + viens es to visu noorganizēt nevarētu,tikai idejas un tiešraides maybe. Kaut nu čaļi,reālā dzīve ir arī forša,haha. Es ākstos,tas nav nevienam uzbrauciens. Bet nu jā,manā tajā super līgā būtu savs stāsts,kur tu basi sāc kapāt kā parasts čalis,kurš sāk savu karjeru ar strītbolu,tad pēc laika ar koledžas basi,tad pēc laika NBA,nu savs story iekšā būtu,pat labāks nekā 2K16 storyline. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Krisis

Krisis


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 11:36 pm

Iedošu nelielu alternatīvu:
Piedalās 24 spēlētāji. Spēlētāji sadalās paši astoņās komandās pa trīs. Pirmajā sezonā bez nekādiem ierobežojumiem, vēlāk izveidot, kāda veida TP grieztus, lai visi krutākie nesaiet vienā komandā un ieviest obligātu rookiju komandā.
8 komandas sadala 2 grupās.
Pirms sezonas tiek izspēlēts viena apļa grupas turnīrs.
Sezonas vidū tiek izspēlēts 1/4 fināls 2 spēļu summā kur A1-B4, A2-B3utt
Kad regulārā sezona noslēdzas tiek izspēlēts Final 4.

3x3 būtu lielāka nozīme saucamajiem role playeriem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 11:41 pm

Godīgi sakot,tad es bik nesapratu tevi. Laugh + viss liekas pārāk sarežģīti man.
Bet es tik nesapratu,tas ko tu iesaki ir tikai iekš mana strītbola,vai vispārīgi? Ja vispārīgi,tad es šaubos vai 3 vs 3 varēs spēlēt,tas nav interesanti,only strītiņā varbūt. Aij es neko nez,esmu neitrāls sakarā ar šo visu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptySestdiena Aprīlis 23, 2016 8:56 pm

Koubijs rakstīja:
Ja man par šīm idejām maksātu,tad es tiešām,manuprāt,uzblieztu labāko simulācijas spēli Latvijā ever. Laugh protams basketbola,jo basis ir vienīgais sporta veids,kurš mani aizrauj uz visiem 100%. Bet nu saku,nav man laika + viens es to visu noorganizēt nevarētu,tikai idejas un tiešraides maybe. Kaut nu čaļi,reālā dzīve ir arī forša,haha. Es ākstos,tas nav nevienam uzbrauciens. Bet nu jā,manā tajā super līgā būtu savs stāsts,kur tu basi sāc kapāt kā parasts čalis,kurš sāk savu karjeru ar strītbolu,tad pēc laika ar koledžas basi,tad pēc laika NBA,nu savs story iekšā būtu,pat labāks nekā 2K16 storyline. Smile

Ja tu kaut ko tādu izveidotu es piedalītos i guess
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 10:34 pm

Koubijs rakstīja:
Bet nu īsumā sakot,tad biju 2 rakstus uzbliezis par virtuālo PES līgu,bet aijj,apnika pašam tā ideja,tāpat kā ar vienu YouTuberi veidot NBA 2K16 līgu,kas būtu līdzīga šim. Laugh

Kad mēs uzbliezam NBALATVIA augšā,tas bija awsome. Smile[/spoiler]

Vai vēl tā PES līga eksistē , ir atrodama tīmeklī ?!



Ps. Biju vīlies ,kad NBALATVIA pārstāja eksistēt - gaidīju jaunus baša addonus un nekā !
Miglaini atceros , ka lv izlasi no turienes nokačāju (kaut kur manos arhīvos gan vēl ir atrodama - tik laikam bija uz nba-live spēles tas izlases mods ...)
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 10:56 pm

Ujj tā pes līga izjuka,pat tā īsti nesākoties un es domāju,ka to tēmu par to futbolu nav ko atsvaidzināt.

NBALATVIA vairāk darbojās uz NBA Live 08 un jā,mums bija Latvijas izlase uz NBA 08 PC.
Bija labi laiki tam projektam un web,bet kur tie laiki jau,gandrīz vai 6-7 gadi atpakaļ. Laugh

nekas īpašs:
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 11:01 pm

Es tīšām atstāju ,lai pakaitinātu ! Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 11:07 pm

aij nemelo. Laugh bet nu izdevās nokaitināt gan,jo man riebjas,ka kaut kas tāds paviršs un tad besī skatīties. Laugh bet okēy tā ir mana problēma. Un man liekas,ka es tevi atceros. Tev gadījumā NBALATVIA nebija arī lietotājvārds vairogs? Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs EmptySvētdena Aprīlis 24, 2016 11:22 pm

Koubijs rakstīja:
aij nemelo. Laugh bet nu izdevās nokaitināt gan,jo man riebjas,ka kaut kas tāds paviršs un tad besī skatīties. Laugh bet okēy tā ir mana problēma. Un man liekas,ka es tevi atceros. Tev gadījumā NBALATVIA nebija arī lietotājvārds vairogs? Laugh
Tieši tā - vairogs visur ! eye

Gan NHLLATVIA ,NBALATVIA vai tik nebija arī kaut kāds PESLATVIA arī , šķiet ,ka bij vēl kāds trešais LATVIA saits - īsti neatceros vairs ,MULTIGAMING, LSHL ! Pa starpu vēl kaut kāda lapa bij !

Interesē visas sporta spēles ,tādēļ arī visur kur vien iespējams - piesekoju !
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty
PostTēma: Re: Pirmsezonas mini streetball turnīrs   Pirmsezonas mini streetball turnīrs Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Pirmsezonas mini streetball turnīrs
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Streetball #1 spēles

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: CITAS LIETAS :: Diskusijas :: Ierosinājumi-
Pāriet uz: