Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Komandu dizaini

Go down 
+4
Koubijs
aumjeez
Mareksyoo
Croquembouche
8 posters
AutorsZiņojums
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:12 pm

Sveiciens, LSBL biedri.
Neesmu iedziļinājusies katras komandas dizainā un tajā kā viņas parādīsies simā. Lai nu kā, ko es ar šo topiku gribu pateikt? Kā būtu, ja tiktu radīts katrai komandai savs logo, kas atbilst komandai nevis ir ņemts no kādas NBA komandas (tā spriežu pēc ta, ko redzu hederī, kurā ir pie katras komandas redzams NBA logo nevis katras komandas individuālais logo). Lai nu kā, iespējams ir kāds, kas spēj darboties ar PS un spētu radīt katrai komandai individuālo izskatu, kas varētu arī piesaistīt jaunos spēlētājus, kuri ir izrādījuši nepatiku ar to, ka nav redzams kā vizuāli izskatās katra komanda. Protams, in game šie logo neparādīsies, ja vien nav atrasts veids kā pārcelt logotipus un formas iekšā spēlē, bet es domāju, ka ko līdzīgu krāsu ziņā būs iespējams simā iegūt. Šīs forumā redzamās grafikas padarītu līgu tikai vilinošāku tiem, kuri vērtē komandas pēc to vizuālā izskata.

Izsakām savas domas, viedokļus, ieteikumus, kritiku...
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:16 pm

Par tiem headera logo nav tiesa,vienkārši tās visas ir Nasha komandas bijušas. Ideja laba, papētīsim, varbūt to visu var pārcelt uz NBA 2k10 arī.


Pēdējo reizi labojis Mareksyoo Ceturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:17 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:16 pm

2k10 editors ar kuru nemāku rīkoties: http://www.moddingway.com/category/37.html
logo būtu laba lieta.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:19 pm

Ideja ir okē,un ja man būtu vairāk brīva laika,tad iespējams es padarbotos ar photoshop,bet šoreiz laikam nāksies man atteikt. Un ir arī iespējams tos logo ielikt spēlē arī,jo manā laikā manā NBALATVIA bija lietuviets kaut kāds,kas taisīja gan logo,gan formas,gan cyberface iekš spēles,bet nu tas tur tā. Bet labāk jau būtu kāds konkurss vai kas tāds jārīko šajā jautājumā,šaubos vai kāds tāpat vien ies un taisīs tos logo. eye kaut es ceru,ka tevi nepārpratu tavā jautājumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:35 pm

Es tagad spēlējos ar photoshop un meklēju dažādus renderus iekš google. Protams, neesmu PS guru un joprojām neko daudz no tā verķa nesaprotu, bet nu vienu uzcepu. Ļoti parasts, vienkārš logo. Protams, būtu jauki, ja kāds gribētu to darīt, bet tas nav jādara vienam cilvēkam, to var darīt vairāki un beigu beigās jau GM ir tas, kas zin kā viņš grib savu komandu prezentēt.

*edit : ok, gribēju iemest bildi, forums neļāva, sad ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
lv_karalis

lv_karalis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:39 pm

Kāpēc no datora nevar redzēt bildes un video?
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:44 pm

lv_karalis rakstīja:
Kāpēc no datora nevar redzēt bildes un video?
forumā vai vispār internetā ?
Atpakaļ uz augšu Go down
lv_karalis

lv_karalis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 9:47 pm

vairogs rakstīja:
lv_karalis rakstīja:
Kāpēc no datora nevar redzēt bildes un video?
forumā vai vispār internetā ?
Forumā
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 10:14 pm

Man ir doma veidot topiku, un PS prasmīgie var kaut ko mēģināt un saņemt smukus atalgojumus. Ko sakat?
Atpakaļ uz augšu Go down
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 10:16 pm

Laba doma. Tad arī būs vairāki varianti un būs iespēja izvēlēties labākos.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 10:57 pm

Kyriiii` rakstīja:
Man ir doma veidot topiku, un PS prasmīgie var kaut ko mēģināt un saņemt smukus atalgojumus. Ko sakat?
200 TP apmērā?
Atpakaļ uz augšu Go down
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 11:29 pm

Yeah, visiem 200TP un aidā.
Uzvarētājam par viņa logo varētu iedot max 5TP. Neuzskatu, ka tā vajag mētāt TP pa labi un pa kreisi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 11:35 pm

Croquembouche rakstīja:
Yeah, visiem 200TP un aidā.
Uzvarētājam par viņa logo varētu iedot max 5TP. Neuzskatu, ka tā vajag mētāt TP pa labi un pa kreisi.
I mean, Latvijas minimālā likme stundā ir 2,166 euro, tas ja legit strādā. Kaimiņam ar trimmeri lauku pļaujot vari 9 EUR stundā nokāst. Lai uztaisītu sakarīgu logo nepieciešams MINIMUMS stunda, ja ne pat divas. Teiksim, ka tā vietā var nostrādāt tās divas stundas kaut kur un dabūt 10 vai vairāk eur, noziedot līgai un dabūt 250 TP, tā vietā lai 2h čakarētos par 5 TP. Lūk tā ir TP mētāšana pa labi un pa kreisi.

Man nav pilnīgi nekādu iebildumu, ka ziedotājiem dod TP, bet nu 250 par 10 eur? Manuprāt pamatīgi pārspīlēts. Dod kādus 50 (kas tā pat ir par daudz) un piedomā kādu papildus ekstru, ko ziedotāji iegūst.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 11:38 pm

būtu es admins,tad par dalību dotu 7TP (protams,ja logo ir kvalitatīvs,ne kaut kāds 2 minūšu darbs paintā) un labākajam logo dotu kādus 12TP. Un tā kā nepieciešami ir 4 logo,tad viens cilvēks ko maksimums varētu iegūt ir 48TP (nez varbūt par daudz? haha es nezinu) bet nu nav jau slikti arī. Tad es varbūt arī pieteiktos,censtos vakaros atrast laiku,tikai lai komandu ĢM pasaka tās savas krāsas,lai gan ja nemaldos,tad viņi minēja kaut kādas krāsas pie komandu pieteikšanas.

EDIT: un labāko logo izvēlētos,nevis admini,bet gan komandu menedžeri. Cool
Atpakaļ uz augšu Go down
Croquembouche

Croquembouche


Number of posts : 31
Reputācija : 1
Join date : 23.04.16

Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 11:46 pm

Nu jā, tie 250TP bija daudz par šerpu pašam iesākumam. Dažiem varbūt nolaidās rokas kko censties, bet ne vienmēr liels TP daudzums ir tas, kas nosaka cik labs būs tavs spēlētājs.

Lai nu kā, būu labi, ja kāds no vadošajiem uztaisītu topiku, kurā visi GM atzīmē kādas ir viņu vēlmes logotipā (varbūt krāsu salikumi, logo kādu zvēru vai arī vienkārši brīva izvēle tam, kas taisa šo logo) un tad tie, kas kaut ko cenšas saprast no PS uztaisa ko tādu Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Komandu dizaini Empty
PostTēma: Re: Komandu dizaini   Komandu dizaini Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Komandu dizaini
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Komandu logo [KONKURSS]
» JAUNIE KOMANDU LOGO!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: CITAS LIETAS :: Diskusijas :: Ierosinājumi-
Pāriet uz: