Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 S1 pārbaudes spēles.

Go down 
+12
Krisis
Sssnakepit
Rogis242
Intarusu
CaptainCrazy
Kyriiii`
vairogs
Mareksyoo
NBAbeast
Croquembouche
lv_karalis
aumjeez
16 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Krisis

Krisis


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySestdiena Maijs 07, 2016 8:07 pm

Aumi vienkārši atzīsti, ka Tu nevari/nemāki uzturēt/izveidot sim līgu, gan LSHL norietā teici, ka lai iedod tev adminu pacelsi visu un simos vairākas spēles dienā uz līga turpināsies, bet kas notika līgā viss apstājās un nomira pa visam, gan arī šajā forumā atkal nereāli solījumi viss tūlīt sākies, nu tik nāks daudzi lietotāji , nu tik būs 8 komandas es tak garantēju utt. Tu tiešām nezināji veidojot šo līgu aprīlī, ka tev maijā būs skola pēdējais mēnesis, kurā visticamāk viss ir jāsavelk un šī līga atkal tiks atstāta novārtā ?

Tici man nekas pret tevi nav, bet fakti ir fakti, ceru ka pēc šī centīsies pierādīt, ka kļūdos un tomēr te kaut kas notiks, jo man patīk šādas sim līgas, bet godīgi sakot lielas cerības, kamēr tu esi pie šprices nelieku.
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 39

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySestdiena Maijs 07, 2016 9:11 pm

Nododot kādam citam ligas darbību..ja nevari galus savilkt kopā kaut vai Ralfam .
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySestdiena Maijs 07, 2016 9:47 pm

Es varētu bliezt to savu līgu par kuru pāris cilvēki ir dzirdējuši. Laugh bet tur man būtu vajadzīga baigā palīgu komanda,lai viņu īstenotu tā kā es vēlos,it īpaši ar to spēļu translēšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 39

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySestdiena Maijs 07, 2016 11:02 pm

Koubijs rakstīja:
Es varētu bliezt to savu līgu par kuru pāris cilvēki ir dzirdējuši. Laugh  bet tur man būtu vajadzīga baigā palīgu komanda,lai viņu īstenotu tā kā es vēlos,it īpaši ar to spēļu translēšanu.
pārņem šo un nekas nebūs jātaisa tik japilnveidoo
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySestdiena Maijs 07, 2016 11:15 pm

Nē,nē,nē Intar! Manai idejai,kura jau tapusi bija sen,tikai nekad nebija īsti laika īstenot ir pavisam cits konteksts. Jeb šeit šī sim līga ir bāzēta uz random lietām,uz nejaušībām utt. Tad manā līgā ir apakšā story un tas,kas iespējams daudziem nepatiktu jeb īstie NBA spēlētāji komandā.
Bet lielais labums manā līgā būtu,ka po* cik spēlētāji piesakās uz to pirmo sezonu,der 1,2,5,bet man DER un viena sezona ietu 3-4 mēnešus,kur player pelnītu uz laukuma minūtes utt. Spēļu kalendārs būtu sastādīts jau laicīgi un katra komanda spēlētu reizi nedēļā savu spēli. Krč cita štelle tajā visā ir,tie kas zina,tie sapratīs. eye vienīgi ja ir interese,tad es speciālā topikā varu izstāstīt par savu līgas ideju,ja protams ir interesenti,bet to tad rīt. Bet ar to realizēšanu ir problēmas,jo man ar to laiku ir kā ir + vajag 2 čaļus (vai vismaz 1) kas ar camface kamerām piedalītos spēļu tiešraidēs.
Viens youtuberu kanāls it kā varētu man ar līgas,ar web popularizēšanu pa velti palīdzēt,jo iespējams,ka viņi baigo labumu man dotu,bet ehh šobrīd man lielākā problēma ir - laiks. Jo man ir doma veidot pavisam citu web,kas tiktu bāzēts uz cita servera,ne uz šī forumotion un tur būtu ne tikai sim līga,bet vēl daudz kas cits,kas ir padomā. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySvētdena Maijs 08, 2016 1:13 am

Krisis rakstīja:
Aumi vienkārši atzīsti, ka Tu nevari/nemāki uzturēt/izveidot sim līgu, gan LSHL norietā teici, ka lai iedod tev adminu pacelsi visu un simos vairākas spēles dienā uz līga turpināsies, bet kas notika līgā viss apstājās un nomira pa visam, gan arī šajā forumā atkal nereāli solījumi viss tūlīt sākies, nu tik nāks daudzi lietotāji , nu tik būs 8 komandas es tak garantēju utt. Tu tiešām nezināji veidojot šo līgu aprīlī, ka tev maijā būs skola pēdējais mēnesis, kurā visticamāk viss ir jāsavelk un šī līga atkal tiks atstāta novārtā ?

Tici man nekas pret tevi nav, bet fakti ir fakti, ceru ka pēc šī centīsies pierādīt, ka kļūdos un tomēr te kaut kas notiks, jo man patīk šādas sim līgas, bet godīgi sakot lielas cerības, kamēr tu esi pie šprices nelieku.

es to izdarīšu. ja nolieku mērķi, paveikšu. rīt 8 ceļos tikai sim līgas dēļ. intar - ralfam 5 reizes skype rakstīju, kad online bija, viņš ignoru met. prasīju vai vēl lsbl iesaistīsies un ignorē. baigais fanāts...
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
CaptainCrazy

CaptainCrazy


Number of posts : 90
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 22

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySvētdena Maijs 08, 2016 6:13 pm

It kā šodien vajadzēja būt pārbaudes spēlēm.
Atpakaļ uz augšu Go down
lv_karalis

lv_karalis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySvētdena Maijs 08, 2016 6:35 pm

CaptainCrazy rakstīja:
It kā šodien vajadzēja būt pārbaudes spēlēm.
Baigi dīvaini zinot ka rosteri jau gatavi. Tad varam cerēt tikai uz nākamo piekdienu/sestdienu/svētdienu
Atpakaļ uz augšu Go down
Lemard

Lemard


Number of posts : 7
Reputācija : 0
Join date : 20.04.16

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptySvētdena Maijs 08, 2016 9:17 pm

Ja vajag kādu palīdzu - saki! Zini ,ka es pats ar esmu centies veidot līgas lsbl tieši , bet parasti viss apstājās ,jo nemāku reklamēt īsti šo visu procesu kā arī nav kas palīdz. Ta kā ja vajag palīdzīgas rokas - saki.
Atpakaļ uz augšu Go down
Godfather II

Godfather II


Number of posts : 5
Reputācija : 0
Join date : 30.04.16

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyPiektdiena Maijs 13, 2016 8:30 pm

tā arī šis projekts apstājās
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyTrešdiena Maijs 18, 2016 6:28 pm

Aumim last visit 12. maijā, neticu, ka te kaut kas vairs kustēsies.
Malacīši tie, kas noziedoja 10 EUR, noteikti esat apmierināti ar saviem 250 TP, kurus tā arī neredzējāt darbībā. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyTrešdiena Maijs 18, 2016 8:24 pm

Sssnakepit rakstīja:
Aumim last visit 12. maijā, neticu, ka te kaut kas vairs kustēsies.
Malacīši tie, kas noziedoja 10 EUR, noteikti esat apmierināti ar saviem 250 TP, kurus tā arī neredzējāt darbībā. Smile

Es sākumā biju baigi aumja pusē,nu vairs kaut kā nevelk. Kaitina,ka iesāk un nespēj pabeigt,lol.
Par tiem ziedotājiem ar bik smieklīgi. Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 8:44 am

Koubijs rakstīja:
Sssnakepit rakstīja:
Aumim last visit 12. maijā, neticu, ka te kaut kas vairs kustēsies.
Malacīši tie, kas noziedoja 10 EUR, noteikti esat apmierināti ar saviem 250 TP, kurus tā arī neredzējāt darbībā. Smile

Es sākumā biju baigi aumja pusē,nu vairs kaut kā nevelk. Kaitina,ka iesāk un nespēj pabeigt,lol.
Par tiem ziedotājiem ar bik smieklīgi. Laugh
Par tiem es tādēļ jau tad uzjautrinājos !
Projekts nav uzsākts (pat sezona nav aizvadīta),bet vientiesīši gatavi ieguldīt naudu uz tukšiem solījumiem !
Ja nav kur naudu likt , lai tak ziedo - varbūt nenopirks kādu paciņu cīgu tai vietā ! Laugh

Fāters droši vien nelaiž Aumi pie kompja ! lol!
Vai arī šiem skypā tik jautri iet ,ka piemirsa par foruma apmeklēšanu ! Halelujah
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 10:21 am

vairogs rakstīja:
Koubijs rakstīja:
Sssnakepit rakstīja:
Aumim last visit 12. maijā, neticu, ka te kaut kas vairs kustēsies.
Malacīši tie, kas noziedoja 10 EUR, noteikti esat apmierināti ar saviem 250 TP, kurus tā arī neredzējāt darbībā. Smile

Es sākumā biju baigi aumja pusē,nu vairs kaut kā nevelk. Kaitina,ka iesāk un nespēj pabeigt,lol.
Par tiem ziedotājiem ar bik smieklīgi. Laugh
Par tiem es tādēļ jau tad uzjautrinājos !
Projekts nav uzsākts (pat sezona nav aizvadīta),bet vientiesīši gatavi ieguldīt naudu uz tukšiem solījumiem !
Ja nav kur naudu likt , lai tak ziedo - varbūt nenopirks kādu paciņu cīgu tai vietā ! Laugh

Fāters droši vien nelaiž Aumi pie kompja ! lol!
Vai arī šiem skypā tik jautri iet ,ka piemirsa par foruma apmeklēšanu ! Halelujah

Nu jā, nebija jau plānots ka aumis, lielais darītājs pēkšņi neko vairs nedara, un dirš ka mēs ar mareku neko nedaram ķip, sataisījuši rosteri, tendences. Vienā dienā pasaka, ka nesimos vairs, neko nedarīs dēļ savas operācijas, `strādā` visu laiku pie foruma, bez nekāda progresa. Ar viņu vairs vispār nekontaktēšos, lai viņš pats turās ar savu simleague. Dabūja savus 20 eiro lai dzīvo, strādā ar saviem vip rakstiem. Nu nav nekāds prikols uz viņu paļauties. Uz Koubiju izskatās, ka var paļauties, viņam viss saplānots, vienīgais gara realizācija. Uz šejieni jau vairs gan var necerēt, ja nu aumis pēkšņi izdomās izlasīt un ieslēgs smadzeni, nedomājot dirst virsū ka es visu pēkšņi pametu. Dabūja divus cilvēkus, kuri strādā un pats atlaiž tagad un pelna naudu ar saviem rakstiem. Te vairs nav ko darīt, vīri, believe me.
Atpakaļ uz augšu Go down
richone

richone


Number of posts : 16
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 37

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 11:26 am

So what`s next?! Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 39

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 2:03 pm

Aumis pats visu nogremdēs gar zemi šo formu ja neko nesāks ko darīt !
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 2:15 pm

Neko nepadarīsi , Aumim tāds vecums - hormoni trako ! Laugh


Es jau pāris gadus atpakaļ džekiem stāstīju ,ka ja vēlas dibināt nopietnus projektus ar cilvēku līdzdalību ,tad lai vispirms padomā vai pašam būs vēlēšanās un pats galvenais varēšana pavilkt to projektu ilgtermiņā !
Viens ir šodien sēdēt kompī un aiz garlaicības dibināt līgu , bet pavisam kas cits - veltīt tai lielu uzmanību un virzīt projektu uz priekšu , un rūpēties par tā ilgdzīvotību !

Un pašam ir jābūt skaidrai vīzijai ko un kā darīt ,nevis piesaistīt palīgus un uzkraut visu atbildību uz viņu pleciem , es jau vēl saprastu ,ja viņi par to algu saņemtu ,tad pat es būtu gatavs sēdēt tukšā forumā un gaidīt brīnumus !
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 39

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 3:23 pm

vairogs rakstīja:
Neko nepadarīsi , Aumim tāds vecums - hormoni trako ! Laugh


Es jau pāris gadus atpakaļ džekiem stāstīju ,ka ja vēlas dibināt nopietnus projektus ar cilvēku līdzdalību ,tad lai vispirms padomā vai pašam būs vēlēšanās un pats galvenais varēšana pavilkt to projektu ilgtermiņā !
Viens ir šodien sēdēt kompī un aiz garlaicības dibināt līgu , bet pavisam kas cits - veltīt tai lielu uzmanību un virzīt projektu uz priekšu , un rūpēties par tā ilgdzīvotību !

Un pašam ir jābūt skaidrai vīzijai ko un kā darīt ,nevis piesaistīt palīgus un uzkraut visu atbildību uz viņu pleciem , es jau vēl saprastu ,ja viņi par to algu saņemtu ,tad pat es būtu gatavs sēdēt tukšā forumā un gaidīt brīnumus !
Brīnums no tukša gaisa nenāk Laugh
Atpakaļ uz augšu Go down
CaptainCrazy

CaptainCrazy


Number of posts : 90
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 22

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 3:51 pm

Nav kādam vēlme taisīt kādu simleague?
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu

Intarusu


Number of posts : 75
Reputācija : 2
Join date : 18.04.16
Age : 39

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 19, 2016 3:57 pm

CaptainCrazy rakstīja:
Nav kādam vēlme taisīt kādu simleague?
forum .var atri ucept tikai vajag kas simo rosteri taisa
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs

vairogs


Number of posts : 24
Reputācija : 0
Join date : 24.04.16
Age : 39
Dzīvesvieta : Virtuālā ala

S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 EmptyPiektdiena Maijs 20, 2016 8:52 am

CaptainCrazy rakstīja:
Nav kādam vēlme taisīt kādu simleague?
Vēlme jau ir liela , tik nav ne laika ,ne tehnikas !

Tā jau pāris gadus atpakaļ būtu jau ko uzcepis !
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: S1 pārbaudes spēles.   S1 pārbaudes spēles. - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
S1 pārbaudes spēles.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Streetball #1 spēles

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: LĪGA :: LSBL Sezonas Informācija :: LSBL Spēles-
Pāriet uz: