Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 David Koubija oficiālā media lapa

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

David Koubija oficiālā media lapa Empty
PostTēma: David Koubija oficiālā media lapa   David Koubija oficiālā media lapa EmptyTrešdiena Aprīlis 20, 2016 5:30 pm

Hey! Neliels off-topic:

Es ceru,ka šāds "Media" raksts iederēsies un būs okē. Cool AIZIET!

Kafijas tase ar talantīgo David Koubij's jeb pirmsdrafta intervija Nr.1

Vakar vēlā vakara pusē pie kafijas tases jaunā žurnāliste Melisa Etvuda tikās ar jauno un talantīgo latvieti Dāvidu Koubiju (David Koubij's). Lai gan jaunietim ļoti daudz laika nebija,jo otrā dienā bija jāceļas agri un jādodas iziet ārstu medicīniskās apskates un testus viņš priekš pāris jautājumiem atrada laiku.
Turpinājumā intervija ar Koubijs

Žurnāliste: Sveiks,Deivid! Cik saprotams,tad ļoti daudz laika priekš pirmās intervijas tev nebūs,tāpēc pie tām svarīgākajam lietām ķersimies klāt uzreiz. Cik zināms,tad tu esi liels Latvijas patriots,bet mūsu sabiedrībā neesi tik ļoti dzirdēts,kāpēc tā?
Koubijs: Nu sveiki,sveiki! Sāksim jau ar to,ka esmu vēl jauns jaunietis,kam ir 22 gadi,nesen tik ierados Latvijā,lai piedalītos šajā jaunā Latvijas simleague līgā,jo pirms tam es studēju inženierzinātni Amerikā,precīzāk sakot Kalifornijas štatā. Tur es basketbolu lielā līmenī nespēlēju,tikai NCAA II,jo primārais mērķis bija man mācības un tad spert lielo atspērienu basketbola dzīvē,jo nu nākotni ar izglītību esmu ieguvis un parādīt savus spēkus uz laukuma arī.
Žurnāliste: Sanāk tā,ka NBA tev nebija mērķis?
Koubijs: Protams,ka sākumā bija. Bet māte uzstāja,ka izglītība ir svarīgāka par basketbolu,pat pa spīti tam,ka viņa ir 13 gadus pārstāvējusi mūsu lielo Latvijas valsts izlasi. Bet šobrīd man ir 22,drafts man ir garām,bet ja izdosies pašmāju čempionātā parādīt sevi no labākās puses,tad iespējams,ka kāds skauts pamanīs un tad kas zina,ceru,ka kādu dienu uzspēlēšu NBA.
Žurnāliste: Tavā simleague pirmsdrafta veidlapā ir teikts,ka biji liels "Lakers" fans ar tēvu,kā tēvs tevi ir iespaidojis basketbolā un vai vēlētos uzspēlēt "Lakers" kreklā? (autora piezīme - detalizētāks ieskats veidlapai)
Koubijs: Jā,mans tēvs bija liels basketbola un NBA fans. Mums multfilmas neeksistēja,filmas ļoti reti,bet NBA katru dienu. Regulārajā sezonā skatāmies visas "Lakers" spēles,play-off laikā sekojam visām spēlēm,vismaz cenšamies. Bet starpsezonā skatām classic games un visam pa spīti šim mēs kopā trenējamies. Viņš man ir ne tikai tēvs,bet arī treneris,kritiķis un eksperts it visā. Atbildot vai vēlētos "Lakers" komandā spēlēt,tad teikšu atklāti,bez Kobes tā ir cita komanda,bet ja man izdotos ātri iejusties NBA vidē,tad es vēlos būt vēlviena komandas leģenda aiz visiem Kobēm,Maģiskajiem Džonsoniem,Šakiem u.c.
Žurnāliste: Ko no tevis var sagaidīt šajā līgā,šajā pirmajā sezonā?
Koubijs: Es neko negarantēju,bet apsolu,ka katrā mačā cīnīšos par uzvaru. Mēģināšu spēlēt uz komandu,bet ja vajadzēs,tad vilkšu pats uz sevīm grožus,jo uzvaras ir tās,kas mani uztur dzīvu.
Žurnāliste: Brīžiem dzirdot tavas intervijas cilvēki domā,ka tu esi baigi pašpārliecināts vai pat iedomīgs,kā tu uz to skaties?
Koubijs: Cik cilvēku,tik viedokļu. Man par visiem ir vienalga,jo man ir mana ģimene un meitene,tie mani novērtē un ciena tādu kāds esmu. Bet nu jā,dažreiz es sevi uzceļu uz mākoņu malas,bet kāpēc gan to nedarīt?
Žurnāliste: Nē,tu liecies jauks cilvēks,jo var redzēt,ka tu domā par sevi,savu izskatu un karjeru. Vēlu tev veiksmi un paveikt tos mērķus,kurus tu esi uzstādījis. Ceru uz tikšanos vēl kādā intervijā.
Koubijs: Jā,es ļoti atvainojos,ka intervijai man īsti laika šodien nebija,rīt dodos uz visādiem ārstu testiem,jāpārbauda veselība un nedaudz jāpasvīst sporta zālē,jo vēlos jau ar pirmajām pārbaudes spēlēm sevi parādīt,ka esmu viens no labākajiem līgā.
Žurnāliste: Vai spēks ir bārdā? (smejas)
Koubijs: Nē,mans spēks ir smagā darbā un ģimenes atbalstā.
Žurnāliste: Nu tad lai jums un tavai meitenei dzīve iet uz augšu. Uz redzi līdz citai reizei.
Koubijs: Paldies,mēs to ļoti novērtējam un līdz nākamai intervijai. Lai simleague uzvar labākais!


David Koubija oficiālā media lapa 1zna7ic
uz atvadām Koubijs nobildējās ar žurnālisti
Melisu Etvudu / 20.04.2016


Pēc intervijas Koubijs atzina,ka ir nedaudz satraukts,jo līgā viņa pozīcijā,kas ir SG ir ļoti daudz talantīgu spēlētāju,bet viņš arī atzina,ka ir universāls spēlētājs,kas var uz laukuma visu un kā min,tad nebaidās ne no viena,jo šobrīd ir labā formā. Veiksmi!


Pēdējo reizi labojis Koubijs Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 11:48 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

David Koubija oficiālā media lapa Empty
PostTēma: Re: David Koubija oficiālā media lapa   David Koubija oficiālā media lapa EmptyCeturtdiena Aprīlis 21, 2016 11:15 am

Perfekta intervija - vienkārši konča.
5TP Tev. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

David Koubija oficiālā media lapa Empty
PostTēma: Re: David Koubija oficiālā media lapa   David Koubija oficiālā media lapa EmptyCeturtdiena Aprīlis 28, 2016 10:09 pm

Fragments no vietējās Ventspils avīzes "Ventas Balss" Nr.19/92 28.04.2016

Pavisam nesen noslēdzās LSBL pirmās sezonas drafts,kur 4 komandas izvēlējās jaunos,perspektīvos,neatlaidīgos un cīņai gatavos basketbolistus,kuri bija pieteikušies,lai jau ar pirmajām dienām spētu pierādīt,kurš ir labāks,kura komanda veiksmīgāka un kurš tad galu galā uzvarēs pirmajā LSBL sezonā? Citējot Aivaru Lembergu: "Šis pasākums liekas diezgan aizraujošs un domāju,ka jaunajiem basketbolistiem tā ir super vieta,lai izsistos nākotnē" bet jautājot ko domā par savas pilsētas komandu Lemberga kungs ir piezemēts: "Nu teikšu godīgi,mūsu pilsētas komandā ir interesanti spēlētāji,bet es uzticos,ka ĢM Intarusu ir izvēlējies tos īstos un labākos" Lembergs uzsvēra 3 spēlētājus,minot,ka par tiem esot gandarīts: "Jā,esmu priecīgs komandā redzēt Intuchi Wmrk,Jāni Bērziņu un protams Deividu Koubiju,jo uzskatu,ka šis trio stādīs rezultātu un vilks komandu,lai tā arī vinnētu šajā pirmajā sezonā". Lembergs smaidīdams devās uz vizīti,lai tiktos ar Ušakovu un pārspriestu plānus,kurus mums žurnālistiem neatklāja.

David Koubija oficiālā media lapa 387445_506x285
Aivars Lembergs sniedzot interviju.

Vakarpusē Ventspils arēnā manījām vienu spēlētāju,kurš gatavojās sezonai un tas protams bija Koubijs,kurš šai sezonai pieiet nopietni. Uz interviju mums īsti neizdevās parunāt,bet kā telefonsarunā mums atklāja Deivida draudzene,tad Koubijs neesot labā noskaņojumā zaudējot savu labo formu,kurā vainojama nelielā potītes trauma,kas tika iegūta trenējoties ar diviem citiem LSBL dalībniekiem,bet tos vārdus neatklāja,tikai tika atklāts,ka tie nav no Ventspils komandas.

David Koubija oficiālā media lapa 635714407205961044-USP-NBA-PLAYOFFS-GOLDEN-STATE-WARRIORS-AT-MEMPHIS-73071016
David Koubijs aizvaidot individuālu treniņu.

Jautājot lielās "BK Ventspils" trenerim Kārlim Muižniekam par Deividu viņš mums atklāja detaļas,kuras daudzi iespējams par šo talantu līdz šim nezinājam: "Deivids Koubijs ir universāls basketbolists,labs cilvēks,paziņa un pat kaimiņš. Viņš nesen ar savu draudzeni pārvācās uz šo pilsētu un dzīvo tieši man kaimiņos. Pēdējā laikā noslēgts,kluss,bet acīs redzama deigsme,lai ātrāk izietu uz laukuma un parādītu visu ko spēj. Daudzi no malas domā,ka viņš ir liels trīspunktnieku metējs,jo treniņos tos tikai izpilda,bet vai esat redzējuši viņu vakaros? Viņš mājās izmanto trenežierzāli,netālu esošo stadionu,lai vidēji dienā 3 līdz 7km noskrietu un nopietni gatavojas sezonai. Ceru,ka viņš komandu spēs ievilkt finālā. Es ticu viņa potenciālam" nobeigumā Kārlis min: "Bieži manu viņu kopā ar Žani Peineru un Krisīti (autora piezīme: Kristaps Janičenoks) laiku kopā pavadot,kopā ejot uz ātro uzkodu ēdināšanām un citām aktivitātēm. Pilsētā viņš ir iejuties un draugos jau arī atradis".
Vēlēsim veiksmi,veselību un neatlaidību Koubijam!

David Koubija oficiālā media lapa 2013-10-09_karlis_muiznieks
Kārlis Muižnieks.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

David Koubija oficiālā media lapa Empty
PostTēma: Re: David Koubija oficiālā media lapa   David Koubija oficiālā media lapa EmptyPiektdiena Aprīlis 29, 2016 10:39 pm

5 TP, ļoti labs raksts, tā tik turpināt
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





David Koubija oficiālā media lapa Empty
PostTēma: Re: David Koubija oficiālā media lapa   David Koubija oficiālā media lapa Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
David Koubija oficiālā media lapa
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» David Koubija treniņlapa
» [S1] SG - David Koubijs, TP: 370
» LSBL S1 starpsezonas TPU #1
» Michael Disbear treniņu lapa
» Arthur Detour Treniņu lapa

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: SPĒLĒTĀJI :: Treniņi :: Media-
Pāriet uz: