Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2

Go down 
+2
Sssnakepit
Kyriiii`
6 posters
AutorsZiņojums
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 10:23 am

Hey visi, drafts ir jau ir noslēdzies, spēlētāji paraksta savus līgumus ar jaunajām komandām, laiks nākamajam TPU Halelujah
Atcerieties, ka var pildīt tikai vienu no abiem uzdevumiem! Darbus tepat komentāros

RAKSTISKAIS

Jāuzraksta raksts par to, kā esat iejutušies savā jaunajā komandā, cik apmierināts esat, kā ar komandas biedriem un pilsētu, gatavošanās pārbaudes spēlēm. Par neskaidru uzdevumu -1 TP !

50-60 vārdi = 1TP
60 - 100 = 2TP
110 - 150 = 3TP
170 - 210 = 4TP
250+ = 5TP

GRAFISKAIS

Jāizveido savas komandas tāda kā reklāma, kāpēc būtu jāfano par jums. Vēlams iesaistīt savu spēlētāju.


TPU aktīvs līdz regulārās sezonas sākumam


Pēdējo reizi labojis Kyriiii` Sestdiena Aprīlis 30, 2016 3:19 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 12:26 pm

Līdz kuram datumam?
Grafiskajam nevajag sagaidīt logo?
ā, un tjip placeholder
Atpakaļ uz augšu Go down
CaptainCrazy

CaptainCrazy


Number of posts : 90
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 22

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 2:45 pm

John Simons par BK Jokeri

Sveiki, visi LSBL lietotāji!
Spēlētāji

Džons ir priecīgs par jauniegūtajiem komandas spēlētājiem. Viņš uzskata, ka komanda izveidosies ļoti spēcīga un, ka mēs spēsim konkurēt ar pārējām komandām. Spēlētāji savā starpā ir ļoti draudzīgi, jo lielākoties esam katrs no savas pozīcijas.  Laugh
Džons saka: ''Man vislielākais prieks ir par to, ka mums ir izveidojies spēcīgs komandas kodols ar aktīviem spēlētājiem no katras pozīcijas. Visi spēlētāji ir ļoti draudzīgi, pēc drafta mēs devāmies uz boulingu nosvinēt turpmāko sadarbību komandā.''

Galvenais treneris

''Man ir gandarījums, ka mūsu komandu trenēs pieredzējušais, 75 gadus vecais amerikāņu treneris Bob Knight, kurš par treneri strādā jau vairāk nekā 50 gadus.'' atzīst Simons.
Treneris Bobs pats spēlēja basketbolu tikai 3 gadus, jo saprata, ka viņa aicinājums ir tieši trenēšana, nevis spēlēšana. Bobs ir aizvedis ASV līdz zelta medaļai Olimpiskajās spēlēs. Trenerim vislabāk patīk trenēt jaunos spēlētājus, tāpēc viņš tiem pievērsīs lielāku uzmanību nekā pārējiem.

Treniņi

Treniņi jau rit pilnā sparā. Treneris ir devis uzdevumu uzvarēt jau pirmajās pārbaudes spēlēs. Pagaidām izmēģinām dažādas spēles taktikas. Bobs ir priecīgs par mūsu spēlētāju darbu.
Treneris Bobs saka: ''Tik apņēmīgus spēlētājus sen neesmu redzējis. Viņi treniņos cīnās līdz galam. Man tiešām ir prieks redzēt tik apņēmīgus jauniešus, tāpēc rezultātiem ir jābūt. Novēlu veiksmi jaunajiem censoņiem.''

Ģenerālmenedžera CaptainCrazy viedoklis

Esmu patīkami pārsteigts, ka šobrīd mums ir spēlētājis no katras pozīcijas. Es tiešām ticu, ka mēs varam uzvarēt pārējās komandas. Pēc drafta esmu ļoti apmierināts, jo gan mūsu pirmais numurs, gan ceturtais ir ļoti spēcīgi un aktīvi spēlētāji.

Paldies, ka lasījāt!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 3:19 pm

Relīze no David Koubij's #54 SG/PG. (Ventspils Pelikāni)

David jeb Deivids Koubijs pirms pāris dienām no savas dzimtās Jēkabpils kopā ar draudzeni ieradušies skaistajā Ventspilī un ar BK Ventspils galveno treneri (aut. abi pirms tam bija pazīstami,jo Kārlis Muižnieks ir Koubija tēvam radinieks) iekārtojās mājoklī,kas ir tuvu jūrai. Kā lasāms otrajā media rakstā par Koubiju,tad kā interesantu faktu var minēt to,ka abi ir kaimiņi. Pilns media raksts lasāms ir ŠEIT!
Dāvids komandā uz treniņiem nav ieradies,jo cenšas savest kārtībā dokumentus,un nesen iegūto potītes traumu. Bet kā aģents atklāja,tad viņš uz pirmajām pārbaudes spēlēm jau būšot ierindā un ļoti iespējams,ka pāris dienas pirms šīm spēlēm aizvadīs arī treniņus ar komandu,jo trauma nav tik nopietna kā liekas.

Jautājot telefonsarunā Koubijam kā jūtas jaunajā komandā un cik ar to ir apmierināts viņš atbildi sniedza izsmeļošu: "Teikšu atklāti,komanda simpatizē ar tās ĢM un pilsētu. Pilsēta ir tiešām patīkama,cilvēki atsaucīgi un laipni. Ar komandu ticies esmu tikai pāris reizes,bet esam paspējuši kopā aiziet uz kafejnīcu,kino,kur noskatījāmies "Sapņu komanda 1935" un vēl daudzas interesantas aktivitātes mūsu menedžeris cenšas noorganizēt" Atbildot uz jautājumu,vai filma patika,Koubijs saka: "Es viņu pirmo reizi redzēju,bet paldies trenerim,kurš mums ieteica šo filmu,tā ir ļoti motivējoša un mūs iedvesmoja uz lielām lietām un mērķiem." Jautājumā vai ir apmierināts ar komandas biedriem basketbolists bija noslēgts,bet tiešs: "Teikšu kā ir,biju iedomājies komandā redzēt 1-2 citus basketbolistus,bet nu ne vienmēr viss tiek uzlikts uz paplātes kā mēs gribētos,tāpēc domāju,ka ir labi. Komanda neizskatās tik bezspēcīga kā varētu likties."

Par gatavošanos pārbaudes spēlēm komanda ir mierīga. Katrs pieslīpē savus trūkumus,kurus mēģina uzlabot un cenšas sevi nepārslogot,jo galvenās spēles būs regulārās un play-off. Komanda cer tikt finālā un veiksmes gadījumā arī pacīnieties par zeltu,kaut arī uz papīra komanda sevi liktu kādā 3.vietā,bet reālajā dzīvē viss var būt savādāk un komanda,kas ir viens par visiem un visi par vienu var sasniegt daudz. Interesants fakts ir tāds,ka komandā ir divi SG un viens no šiem SG domā doties kā PG,kurš to vēl komanda presē nevēlas atklāt,lai paliek intrigā.

Paldies!
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 3:20 pm

Sssnakepit rakstīja:
Līdz kuram datumam?
Grafiskajam nevajag sagaidīt logo?
ā, un tjip placeholder

Editoju termiņu.
TPU nav nekāds sakars ar logo eye
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 3:25 pm

CaptainCrazy - 5 TP
Koubijs - 5 TP
Atpakaļ uz augšu Go down
Sssnakepit

Sssnakepit


Number of posts : 37
Reputācija : 1
Join date : 28.04.16
Dzīvesvieta : Ghetto

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 3:43 pm

Kyriiii` rakstīja:
Sssnakepit rakstīja:
Līdz kuram datumam?
Grafiskajam nevajag sagaidīt logo?
ā, un tjip placeholder

Editoju termiņu.
TPU nav nekāds sakars ar logo eye
Logo ir komandas identitāte un vizuālais tēls, kā var uztaisīt reklāmu komandai bez logo?
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 4:37 pm

Sssnakepit rakstīja:
Kyriiii` rakstīja:
Sssnakepit rakstīja:
Līdz kuram datumam?
Grafiskajam nevajag sagaidīt logo?
ā, un tjip placeholder

Editoju termiņu.
TPU nav nekāds sakars ar logo eye
Logo ir komandas identitāte un vizuālais tēls, kā var uztaisīt reklāmu komandai bez logo?

Liec ar kādu spēlētāju un pieraksti nosaukumu vai gaidi logo manis pēc
Atpakaļ uz augšu Go down
Change

Change


Number of posts : 14
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptySestdiena Aprīlis 30, 2016 5:17 pm

Hello.
Tātad ierados BK Jokeri norādītajā mājā, kur turpmāk ar ģimeni dzīvosim vismaz divus gadus.Esmu apmierināts ar pagaidāmo situāciju, lai gan ar spēlētājiem nēesam tik tuvu iepazinušies, jo nav sanācis laika, bet ar menedžeri gan aprunājām dažne dažādas lietas. Viņš man pastāstija par komandu, par lietām kurām b'tu jāuztraucas vairāk, menedžeri pastāstija par spēles stilu, kādu viņš gaida no manis, protams visam piekritu, jo zinu, ka esmu spējīgs piespiedu kārtā nospēlēt C pozīcijā. Ar draudzeni izstaigājām pilsētu, taču tā nebija kā mierīga pastaiga, visapkārt nāca nepazīstamu cilvēku, jautāja pēc paraksta un selfija. Protams neateicu, man taču ir jābūvē sava reputācija, taču galu galā, iepazinām arī pilsētu, pilsēta ir skaista, daudz veikalu, daudz dabasskatu, kas mani ļoti piesaista. Esmu apmierināts ar šo pilsētu, pat ļoti. Ar saviem komandas biedriem gan nav sanācis tā tuvāk iepazīties, jo nav sanācis laika, bet drīz jau tuvojās treniņnometne, zinu, ka tur mēs iepazīsim katru īpašības. cik zinu, mums ir nokomplektēts pilns sastāvs, un katrs spēlētājs pilda savu funkciju ļoti labi, ļoti talantīgi spēlētāji, esmu lepns būt šajā komandā, spēlēt ar tādiem basketbola guru vienā kreklā. Zinu, ka mums daudz būs kur augt, taču zinu, ka katrs spēlētājs ir uztādijis augstus mērķus šajā komandā, tas taču ir galvenais. Tādēļ zinu, ka mēs esam kandidāti uz trofeju.
Esmu pārliecināts, ka šī sezona būs izdevusies, strādāsim uz visiem 100%, treniņoss darbs ir pats galvenais, ieklausīsimies viens otrā un veiksme tādējādi arī parādīsies. Veiksmi pārējām komandām. Īpašu veiksmi novēlu OC Limbaži komandai, jo tur spēlē mani brāļi. GOOD LUCK.
NEVER GIVE UP.
Atpakaļ uz augšu Go down
Diomedes

Diomedes


Number of posts : 27
Reputācija : 1
Join date : 21.04.16
Dzīvesvieta : Rīga

LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 EmptyPirmdiena Maijs 02, 2016 11:02 am

Piedāvājam Jums nelielu interviju ar Krisu Rouzu no "Cleveland 19 News" šodienas laikraksta.

Not many days ago a freshly established basketball league Latvian simulated basketball league (LSBL) awaited its first draft ceremony. We had earlier written that Chris Rose – young, talented and motivated basketball player from Cleveland was going to start his professional basketball career and would do it exactly in LSBL. The Cleveland 19 News contacted Chris after the draft ceremony to find out how is he doing with the new team and place he’s going to continue his career.

How are you doing Chris?
I’m doing great actually. Was really nervous about everything, you know – the draft, moving to new team and completely other country. Anyway at the moment everything has settled down somehow and I can only focus on the basketball now.

Talking about the draft, here in Cleveland everyone had high hopes for you but was surprised to see you drafted right after Kyrie Campbell with the second overall pick. Was it also surprise for you or BK Jokeri had already informed you that they will be picking you?
Honestly it quiet shock to me as well cause in all the mock drafts it was predicted that I was going to be selected in the late second round earliest. BK Jokeri was one of the teams I hadn’t contacted before the draft so when they called my name at the second pick I thought I overheard it first. Actually I still can’t believe that happened.

So tell us more about the team and the country you’ll be playing in. Were there any surprises moving from USA to Latvia?
The team’s great, we have pretty good roster and believe we have good chances to win the championship and that is our main goal this year. To tell the truth before I found out about the LSBL I barely had heard anything about Latvia. Now when I’m here I can really see what it’s like here and can tell that almost everything differs from USA – starting from stuff like weather and up to the lifestyle of the local people. But slowly I’m getting used to it here.

Have you learnt something Latvian already?
Perhaps only greeting someone like “Chau!” or “Sveiki” at this point. Probably as the season will go one I’ll learn something else however all the guys and the stuff in the team speaks English so I’m not in hurry with this.

Have you talked to your coach and manager more about your role in the team and what they expect from you?
Yes, we sat down and talked a bit about what are our goals for the season both for the team and individually. They also told me on what skills should a pay more attention to improve.

And the last question. Will we see you taking the league by a storm?
Ha, ha. Sorry but most likely not. The team comes first and only after that our individual stats and game.

Cleveland 19 News
05.02.2016.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty
PostTēma: Re: LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2   LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
LSBL S1 Pēcdrafta TPU #2
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» CS:GO LSBL`ā.
» LSBL S1 starpsezonas TPU #1
» LSBL S1 drafta prognozes
» LSBL S1 drafts
» LSBL apbalvojumi

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: SPĒLĒTĀJI :: Treniņi-
Pāriet uz: