Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Ierosinājums par LSBL PČ...

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 12:46 pm

Manuprāt vajadzētu izveidot kādas 4 nācijas kurās spēlētāji var veidot savus spēlētājus, lai, kad palaidīs PČ sanāk vismaz 4 pilnas izlases, kā arī spēlētāji, kuri ir piemēram Spāņi, ir pieeja pieteikties Spānijas izlasei un pašam izlasīt spēlētājus, kurus vēlas savā sastāvā, ja būs izvēle. Šis iedotu tādu reālistisku piesitienu un vairāk Action spēlētājiem un jauni mērķi.

Dodiet savu piekrišanu vai nepiekrišanu. Variet arī izteikt savus viedokļus par iespējamām izlasēm. Ja būs atsauksme, tad tiks izmainīts spēlētāju pieteikšanas paraugs.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Re: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 12:59 pm

Ideja nav slikta,man patīk. Un papildinājums no sevis,kas man liktos interesants. Jo tu minēji,ka piemēram izveido Spānijas izlasi ar spāņiem,tad vēl var franču izlasi un kaut kādu Brazīlijas izlasi. Trīs izlases ir jau,bet reku es iedomājos,ka tās LSBL sezonas uzvarētājs,tās komandas menedžeris izveido Latvijas izlasi un viņš komandā ņem tos 5-7 labākos spēlētājus no mūsu līgas (no savas komandas kā max 3) + Biedriņu,ja protams gribēs viņu ņemt. Laugh nu kaut kā tā,ja tu tā ar biji iedomājies,tad viss okē,super. Smile uz tām brīvajām vakancēm/izlasēm notiks atsevišķa pieteikšanās un tad jūs vai kas cits izlems,kas ņem kuru izlasi utt. Domu drošvien jau uzķēri.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Re: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 1:07 pm

Koubijs rakstīja:
Ideja nav slikta,man patīk. Un papildinājums no sevis,kas man liktos interesants. Jo tu minēji,ka piemēram izveido Spānijas izlasi ar spāņiem,tad vēl var franču izlasi un kaut kādu Brazīlijas izlasi. Trīs izlases ir jau,bet reku es iedomājos,ka tās LSBL sezonas uzvarētājs,tās komandas menedžeris izveido Latvijas izlasi un viņš komandā ņem tos 5-7 labākos spēlētājus no mūsu līgas (no savas komandas kā max 3) + Biedriņu,ja protams gribēs viņu ņemt. Laugh nu kaut kā tā,ja tu tā ar biji iedomājies,tad viss okē,super. Smile uz tām brīvajām vakancēm/izlasēm notiks atsevišķa pieteikšanās un tad jūs vai kas cits izlems,kas ņem kuru izlasi utt. Domu drošvien jau uzķēri.

Vispār jā. Manuprāt jādod arī iespēja ņemt arī valsts spēlētāji īstie līdz attiecīgam OVR vismaz pirmajā sezonā, kamēr tur nesanāk pilns sastāvs ar visiem rezervistiem. Ideja ļoti laba, gaidīju tavu postu Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Re: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 2:21 pm

pagaidām ir tā, ka ir 2 izlases kur ir LSBL spēlētāji - LSBL latvieši un LSBL leģionāri un pārējās valstīs spēlēs īstie basketbolisti un pret tiem būs jāspēlē. tā Jums nepatīk?
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Re: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 2:30 pm

Nu man vēl ideja šajā visā kontekstā ir tāda,ka varētu tā kā saka aumjeez,ka ir LSBL latvieši,LSBL leģionāri + kāt nāktu (cik saprotu,tad nba 2K10 tiks izmantots ar sākotnējo rosteri) visi tā 2010.gada rūkiji,jo tiem unreal liels reitings nebūs kā tām izlasēm,kas salasītos tur un ceturtā komanda būtu kaut kādi eiropieši vai nē,lai iet abas rūkiju komandas,kas ja nemaldos saucās vienu Team Shaq un otru Team Webber?! Nu kaut kā tā. Tad tie visi reitingu +/- ļoti neatšķirtos.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Re: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 8:40 pm

Tas arī nav slikti, bet manās acīs tas vairs nebūs Pasaules kauss. Tā jau vairāk aizietu kā LSBL All-Star game...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Ierosinājums par LSBL PČ... Empty
PostTēma: Re: Ierosinājums par LSBL PČ...   Ierosinājums par LSBL PČ... Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Ierosinājums par LSBL PČ...
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» CS:GO LSBL`ā.
» LSBL apbalvojumi
» NBA spēlētāji LSBL līgā
» LSBL S1 starpsezonas TPU #1
» LSBL REPA DUELIS?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: CITAS LIETAS :: Diskusijas :: Ierosinājumi-
Pāriet uz: