Latvijas Simulētā Basketbola Līga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 NBA spēlētāji LSBL līgā

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 1:20 pm

Sveiki!
Nezinu vai daudzi iet izmantot,lai palasītu mūsu Chatbox čatu,kas ir augšā,bet nevienu tur atbildi nesaņēmu par manu ideju,vai precīzāk ierosinājumu nākotnei. Uzrakstīšu tomēr to visu šeit,jo šo redzēs visi lietotāji. Vēlētos īsi un konkrēti visu pateikt,bet laikam nesanāks.
Tātad.

Sākoties otrajai LSBL sezonai uz pārbaudes spēlēm katra komanda varēs uzaicināt vienu NBA spēlētāju (vai NBA leģendu vai kādu NBA spēlējošu eiropieti/vai vispār čali,kas nav no USA). Vai arī tomēr USA veci,kas reālajā dzīvē ir kapājis lielajā valstvienībā un spēlējis tajā lielu lomu. Bet ok,tas nav tik būtiski. (vismaz pagaidām,kamēr šī ideja ir idejas apmērā). Bet mana doma ir tāda,jo es pieļauju domu,ka arī otrajā sezonā būs pārbaudes spēles un es iedomājos,ka uz šīm (TIKAI uz pārbaudes spēlēm) būs iespējams kādu no šiem spēlētājiem uzaicināt uz LSBL,kas spēlēs kā parasts spēlētājs utt. Viņš būs tāds kā sparinga čoms komandā,līderis,kas mūs tjipa labāk sagatavos sezonai. Jā,viņam būs lielāks reitings,tas saprotams,bet mēs pārējie tad redzētu līdz kam mums vēl tikties,kas mums ir jāuzlabo,jāmaina sevī utt. Beigsies pārbaudes spēles un viņš ir prom uz savu NBA,kamēr tad mēs gatavosimies paši regulārajai sezonai.

Varbūt ideja nav tā labākā,bet domāju,ka slikta nebūtu. Tāpat ideja par strītbola turnīru ar NBA večiem,kas būtu starpsezonā. Par to vēl nestāstu,jo domāju,ka tā nav tik interesanta kā šī.
Nu padalāmies ar savām idejām par un ap šo manu pirmo ieteikumu. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Diomedes

Diomedes


Number of posts : 27
Reputācija : 1
Join date : 21.04.16
Dzīvesvieta : Rīga

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 2:10 pm

Sveiki!

Domāju, ka ideja ir lieliska. Nezinu, cik jums tās pārbaudes spēles ir bijušas pirmajā sezonā un cik plānots šajā, bet domāju, ka šo NBA spēlētāju varētu aicināt tikai vienu vai divām spēlēm. Tomēr domāju, ka visiem lielākoties gribās redzēt, kā savs spēlētājs arī uzmet pa grozu vairāk.

Strītbols starpsezonā pret kaut kādu speciālu izlasītu NBA veču komandu arī būtu super. Var jau arī uzspēlēt kādu pārbaudes spēli pret reālu NBA komandu ar šī brīžā reitingiem Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 2:37 pm

Ām šī ir pirmā sezona tikai. Laugh šis ierosinājums ir no manas puses uz nākamo sezonu.
Kaut reku es rakstot iepriekšējo kometāru Kairija rakstā ja nemaldos,kur minēju par tām + 2 rūkiju izlasēm PČ kausā,tad lai būtu sasaistīts viss kopā + pārējie neizceltos ar lieliem reitingiem,tad tie tjipa nosacītie NBA veči,kas atnāktu vai uz visu (vai kā tu saki uz 1-2 spēlēm) būtu viņi,katrai komandai viens.
Atpakaļ uz augšu Go down
aumjeez
Admin
aumjeez


Number of posts : 171
Reputācija : 1
Join date : 13.04.16

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 2:51 pm

doma laba un īstenojama. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
https://simleague.latvianforum.net
Kyriiii`

Kyriiii`


Number of posts : 85
Reputācija : 0
Join date : 18.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 8:39 pm

Idejai jau nav ne vainas, bet manuprāt pārbaudes spēlēs komanda iztestē SEVI pirms sezonas, zināt kā mainīt taktikas it īpaši pirmajā sezonā, nedomāju ka vajag kādu. Pret NBA komandu vai NBA čaļiem strītbolu gan atbalstu...
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 8:51 pm

Runājot par strītbolu man labāka ideja ir iešāvusies prātā,bet par to es bik vēlāk parunāšu izveidojot jaunu topiku. Tā ideja man ko izdomāju man patīk,domāju,ka arī jums varētu patikt,jo būtu ikvienam iespēja dabūt TP. Tik man tai idejai vajadzēs vienu čali,kas to visu translēt spēs. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:04 pm

Ja vajag strīmot,es piesakos,vakar izstestēju,NBA2k10 gāja man ar 720p/30fps lkm
Atpakaļ uz augšu Go down
Koubijs

Koubijs


Number of posts : 134
Reputācija : 1
Join date : 19.04.16
Age : 30
Dzīvesvieta : Jēkabpils

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:10 pm

O labs tad,tu varētu strīmot manu to strītbola ideju,ja protams admins apstiprinās to. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Mareksyoo

Mareksyoo


Number of posts : 83
Reputācija : 0
Join date : 19.04.16
Age : 24
Dzīvesvieta : Limbaži

NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā EmptyPiektdiena Aprīlis 22, 2016 10:13 pm

Nu es būšu arī simulētājs,so probably,viss sanāks,tik jāsaziņo admins.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





NBA spēlētāji LSBL līgā Empty
PostTēma: Re: NBA spēlētāji LSBL līgā   NBA spēlētāji LSBL līgā Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
NBA spēlētāji LSBL līgā
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» CS:GO LSBL`ā.
» LSBL S1 starpsezonas TPU #1
» Ierosinājums par LSBL PČ...
» LSBL REPA DUELIS?
» LSBL apbalvojumi

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Simulētā Basketbola Līga :: CITAS LIETAS :: Diskusijas :: Ierosinājumi-
Pāriet uz: